Která blogerka vás štve a proč?

Strana 15 z 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky za Tue Sep 27, 2016 9:40 pm

Bluma666 napsal:Holky vubec netusim jak se tady reaguje, ale Perla jiz nekolikrat pod videama psala, ze holky neco napisou a pak to smazou. To same psal Mira pod svuj status

Když klikneš vpravo nahoře u příspěvku, na který chce reagovat, na ikonku Quote tak tě to hodí na stránku s prostorem k psaní zprávy, dáš za posledním znakem enter, abys psala na nový řádek a je to Smile

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30

Zobrazit informace o autorovi http://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro zabkahk za Tue Sep 27, 2016 11:07 pm

No, jak si tak prohlížím ty Petřiny bývalé blogy + ty příspěvky na Omlazení, tak si říkám, že Petra dřív bejvala docela obyčejná normální pohodová ženská s obyčejnými problémy, se kterými se v životě může setkat mnoho z nás. Jasně, já bych se takhle o (ne)orgasmu veřejně asi nerozepisovala a ani bych nikam nevkládala svoje fotky. Myslím ale, že si to třeba v tu chvíli neuvědomila, že prostě řešila nějakej intimní problém, chtěla se svěřit, jít si pro nějakou tu radu. Tohle bych jí nevyčítala, jo, nebyla to úplně moudrá věc, ale já taky dělám plno blbostí, každou chvíli. Taky z těch jejich příspěvků mi vyplynulo, že jako děti i chtěla, že o tom uvažovali a že by jí to snad ani nevadilo, že jí to vadilo dřív, když jí bylo ..já nevim kolik..17 nebo jak to tam psala Very Happy Takže si říkám, že asi mají nějakej problém, že jim to prostě nejde .. a ano, třeba je ten problém jen u ní, takže asi už chápu, proč je vždycky v odpovědíchohledně dětí tolik vyhýbavá. Jinak já jsem "blogerku 5" na Vinted dočetla asi do 140 strany a pak najednou koukám, že to všecko zmizelo, dost mě to naštvalo, že jsem si to ani nestihla všechno v klidu dočíst, takže nevím, jestli se řešilo ještě něco jiného ohledně Petry, ale jestli se mluvilo o tom intimním problému, co řešila na Omlazení, tak to byl možná nějaký impuls ke smazání diskuze.

Tak přemýšlím, kde že nastal ten zlom, že se Petra tak změnila, nechci se jí zastávat, ale ty její dřívější příspěvky ať na ty blogy, tak i na Omlazení vypadají tak nějak celkem normálně, že to píše prostě normální ženská. nevím, jestli je ta změna způsobená tím úspěchem, jestli jí to tolik vlezlo do hlavy nebo jestli v tom má prsty i třeba chování Míry, ten mně, jak už jsem říkala na Vinted, nikdy moc neseděl a vždycky mi na něm něco vadilo, přijde mi prostě divnej. Možná má Petra psychické problémy, pokud měla anorexii, tak ona je to vlastně taky psychická nemoc, takže určitě tu psychiku má nějak narušenou, tak jí z toho všeho možná tak trochu hráblo - myslim jako hodně práce + třeba útočné komentáře + nemůže otěhotnět ... + ..., tak se to všecko nasčítalo. Ale nechci se jí zastávat, ani tak ji to neopravňuje k tomu, aby někoho pomlouvala pod nějakým duplicitním účtem (a pak ještě dělala ze sebe oběť) a aby mazala všechny komentáře, které s ní nesouhlasí. Tohle si fakt dělá sama ty nepřátele, kdyby to neřešila tolik, udělala by líp. Tím, že tolik maže všechny nesouhlasné komentáře, tak akorát dává další důvod jí nevěřit. A pokud maže Míra, případně pokud se zjistí, že michala2828 byl Míra, tak by se ho měla co nejrychlejc zbavit. Mám někdy pocit, že on ty "hejtry" řeší víc než sama Petra a ikdyž se jí jako chce zastat, tak jí akorát dělá medvědí službu. Jinak jsem si všimla, teda jestli dobře vidím, že měli svatbu 28. 8. Tak mi přijde dost takový blbě okatý prostě zakládat si duplicitní účet s použitím čísla 28, když se dá teda celkem snadno zjistit, kdy se brali a tim už se dá nějak nasměrovat k tomu, že by to moh bejt duplicitní účet Petry. Proč ten někdo, ať už Míra nebo Petra nebo případně nějakej ten hacker, proč nepoužil jiné číslo, které s Petrou nijak nesouvisí?

zabkahk

Poèet pøíspìvkù : 2

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dearfoxie za Tue Sep 27, 2016 11:13 pm

Já už si normálně přijdu posedlá. Very Happy Mám otevřenou tuhle diskuzi a 3 na vinted, aby mi nic neuniklo.. Very Happy *pouští znělku z CSI:MIAMI a nasazuje brýle jako Horatio*
dearfoxie

Poèet pøíspìvkù : 4

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jiperf za Tue Sep 27, 2016 11:35 pm

Mám takovej dotaz.Četla jsem na vinted vše a nikde jsem neviděla,že by se to nějak řešilo...
Teď v diskuzi na vinted (Která blogerka vás štve a proč 6) diskutuje někdo pod přezdívkou donik a má tam i stejnou ikonku,kterou má lilian voss v tom videu o PLH,kde je vidět,že dal hodnocení profilu michala2828 těsně předtím než byl smazán a najednou diskutuje i tady.Předtim se řešilo kdo to je a proč dával michale2828 nějaký hodnocení za prodaný šaty,když nic neprodává,takže to má asi nějaký napojení,jen si ho tam ještě nikdo nevšimnul a nikomu to nedošlo,nebo už se to řešilo???Docela by mě zajímalo kdo to je...

jiperf

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro ncchristy za Wed Sep 28, 2016 7:30 am

zabkahk napsal:No, jak si tak prohlížím ty Petřiny bývalé blogy + ty příspěvky na Omlazení, tak si říkám, že Petra dřív bejvala docela obyčejná normální pohodová ženská s obyčejnými problémy, se kterými se v životě může setkat mnoho z nás. Jasně, já bych se takhle o (ne)orgasmu veřejně asi nerozepisovala a ani bych nikam nevkládala svoje fotky. Myslím ale, že si to třeba v tu chvíli neuvědomila, že prostě řešila nějakej intimní problém, chtěla se svěřit, jít si pro nějakou tu radu. Tohle bych jí nevyčítala, jo, nebyla to úplně moudrá věc, ale já taky dělám plno blbostí, každou chvíli. Taky z těch jejich příspěvků mi vyplynulo, že jako děti i chtěla, že o tom uvažovali a že by jí to snad ani nevadilo, že jí to vadilo dřív, když jí bylo ..já nevim kolik..17 nebo jak to tam psala Very Happy Takže si říkám, že asi mají nějakej problém, že jim to prostě nejde .. a ano, třeba je ten problém jen u ní, takže asi už chápu, proč je vždycky v odpovědíchohledně dětí tolik vyhýbavá. Jinak já jsem "blogerku 5" na Vinted dočetla asi do 140 strany a pak najednou koukám, že to všecko zmizelo, dost mě to naštvalo, že jsem si to ani nestihla všechno v klidu dočíst, takže nevím, jestli se řešilo ještě něco jiného ohledně Petry, ale jestli se mluvilo o tom intimním problému, co řešila na Omlazení, tak to byl možná nějaký impuls ke smazání diskuze.

Tak přemýšlím, kde že nastal ten zlom, že se Petra tak změnila, nechci se jí zastávat, ale ty její dřívější příspěvky ať na ty blogy, tak i na Omlazení vypadají tak nějak celkem normálně, že to píše prostě normální ženská. nevím, jestli je ta změna způsobená tím úspěchem, jestli jí to tolik vlezlo do hlavy nebo jestli v tom má prsty i třeba chování Míry, ten mně, jak už jsem říkala na Vinted, nikdy moc neseděl a vždycky mi na něm něco vadilo, přijde mi prostě divnej. Možná má Petra psychické problémy, pokud měla anorexii, tak ona je to vlastně taky psychická nemoc, takže určitě tu psychiku má nějak narušenou, tak jí z toho všeho možná tak trochu hráblo - myslim jako hodně práce + třeba útočné komentáře + nemůže otěhotnět  ... + ..., tak se to všecko nasčítalo. Ale nechci se jí zastávat, ani tak ji to neopravňuje k tomu, aby někoho pomlouvala pod nějakým duplicitním účtem (a pak ještě dělala ze sebe oběť) a aby mazala všechny komentáře, které s ní nesouhlasí. Tohle si fakt dělá sama ty nepřátele, kdyby to neřešila tolik, udělala by líp. Tím, že tolik maže všechny nesouhlasné komentáře, tak akorát dává další důvod jí nevěřit. A pokud maže Míra, případně pokud se zjistí, že michala2828 byl Míra, tak by se ho měla co nejrychlejc zbavit. Mám někdy pocit, že on ty "hejtry" řeší víc než sama Petra a ikdyž se jí jako chce zastat, tak jí akorát dělá medvědí službu. Jinak jsem si všimla, teda jestli dobře vidím, že měli svatbu 28. 8. Tak mi přijde dost takový blbě okatý prostě zakládat si duplicitní účet s použitím čísla 28, když se dá teda celkem snadno zjistit, kdy se brali a tim už se dá nějak nasměrovat k tomu, že by to moh bejt duplicitní účet Petry. Proč ten někdo, ať už Míra nebo Petra nebo případně nějakej ten hacker, proč nepoužil jiné číslo, které s Petrou nijak nesouvisí?

Ty jo, uplne mi mluvis z duse! Ja Petru za ty jeji prispevky fakt neodsuzuju, myslim si, ze kazdy nekdy resi veci z ruznych tematu (i kdyz byl podle me nerozum postovat do jineho fora svoji fotku.. ale to uz je vec jina samozrejme). Ale jinak mi vazne prislo, ze je to pohodova zenska s moralnima zasadama...Podle me ji proste znicila cela ta publicita, ta potreba byt pro vsechny dokonala. Kdyz jsem se namatko podivala na stara videa a stare prispevky na blogu, tak tam to tolik nebylo. Obcas ji napsal nekdo i neco kritickyho a nekdy i osklivyho a ona na to proste jen asertivne zareagovala a vic to neresila. Fakt se mi po tyhle Petre styska. Nevim kdy prisel ten zlom pusobit jako vecne perfektni a dokonala zenska. Proto vsechno to mazani, zapirani, lhani.. Boji se priznat svoji chybu, ale neztratila svou perfektni medialni tvar. A myslim si, ze Mira ji teda zrovna nepomaha, zvlast po tom jeho statusu na FB. Nechapu, proc se radsi nesebere a nejde resit psychicky stav Petry (sama zminovala v tom koncicim videu, ze se to podepisuje i na jejim zdravi..). Vzdyt ona ho potrebuje a co jsem tak z videi a prispevku pochopila, moc pratel nema. Pomalu si zacinam myslet, ze ji k tomu lhani a intrikovani dohnal proste ten psychicky tlak byt za kazdou cenu perfektni. Prilis neverim tomu, ze skonci ale myslim, ze by to pro ni bylo dobre.

ncchristy

Poèet pøíspìvkù : 6

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro nikky.nikky za Wed Sep 28, 2016 9:07 am

jiperf napsal:Mám takovej dotaz.Četla jsem na vinted vše a nikde jsem neviděla,že by se to nějak řešilo...
Teď v diskuzi na vinted (Která blogerka vás štve a proč 6) diskutuje někdo pod přezdívkou donik a má tam i stejnou ikonku,kterou má lilian voss v tom videu o PLH,kde je vidět,že dal hodnocení profilu michala2828 těsně předtím než byl smazán a najednou diskutuje i tady.Předtim se řešilo kdo to je a proč dával michale2828 nějaký hodnocení za prodaný šaty,když nic neprodává,takže to má asi nějaký napojení,jen si ho tam ještě nikdo nevšimnul a nikomu to nedošlo,nebo už se to řešilo???Docela by mě zajímalo kdo to je...
Tenhle profil byl taky označený jako duplicitní účet PLH, ale screen nemám. Myslím si, že to tak bylo, protože jak píšeš, tento profil jí dal úplně nesmyslně hodnocení Very Happy

nikky.nikky
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Oukeydokey za Wed Sep 28, 2016 9:16 am

Ahoj vsem..

Oukeydokey

Poèet pøíspìvkù : 1

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Siffi za Wed Sep 28, 2016 9:55 am

nikky.nikky napsal:
jiperf napsal:Mám takovej dotaz.Četla jsem na vinted vše a nikde jsem neviděla,že by se to nějak řešilo...
Tenhle profil byl taky označený jako duplicitní účet PLH, ale screen nemám. Myslím si, že to tak bylo, protože jak píšeš, tento profil jí dal úplně nesmyslně hodnocení Very Happy

On ten screen nejaky dobrak urcite mit bude  Evil or Very Mad.

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Stepankah za Wed Sep 28, 2016 11:07 am

Siffi napsal:
nikky.nikky napsal:

On ten screen nejaky dobrak urcite mit bude  Evil or Very Mad.

Nebylo to spis ze donik dal "michale" hodnoceni?

Stepankah

Poèet pøíspìvkù : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Perrine za Wed Sep 28, 2016 11:27 am

Každopádně "donik" dál přispíval do nově založené blogerky na vinted, tak nevím jestli to je někdo od lovelyhairovic jen na jiném připojení, nebo jestli se jen nechal ukecat aby dal hodnocení jen tak
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro žouželka za Wed Sep 28, 2016 11:52 am

z FB Nohair:

LovelyHair

Včera v 11:05 ·
..

Přátelé, chtěla bych vám na tomto místě poděkovat za podporu, kterou mi projevujete. Věřte tomu, že si toho moc vážím a každá jedna zpráva, email, komentář od vás pro mne moc znamená. Jen to mi dodává sílu věci řešit, pořád věřím v dobro a v to, že se vše nakonec ukáže, protože v některých chvílích mám chuť vše jednoduše smazat jednou pro vždy a mít klid. Právě proto děkuji všem, kteří při mě stojí. Vše zlé je pro něco dobré, krásně to protřídilo lidi, u kterých teď konečně vidím jejich pravou povahu. V posledních pár dnech se vše zamotalo ještě mnohem více a kdyby mi tohle někdo vyprávěl, myslela bych si, že se naprosto zbláznil. Tohle totiž nevymyslíte! Ale i z vašich příběhů, které mi píšete, mi běhá mráz po zádech a vidím, že rozhodně nejsem sama, komu se takové věci děly nebo dějí. A tak i já vám na tomto místě přeji hodně sil! Zřejmě to všechno ještě bude nějakou chvíli trvat, ale věřím, že nějak se to vyřeší a že se dobereme ke zdárnému konci. A nezapomeňte na to, že "The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Emotikona heart<3
P.S. zítra mě čeká akce (Dermacol 50 let výročí), na kterou jsem se těšila už hrozně dlouho a pokusím se vás vzít s sebou vlogem a i přes všechny okolnosti si to užít Emotikona wink;) a moc ráda bych, jakmile se budu cítit o malinko líp, dojela nějaké videorecenze atd. jak jsem vám slíbila

WOW! To je panečku konec! Sice nebude točit videa, ale natočí vlog a video recenze...

žouželka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro amberline za Wed Sep 28, 2016 12:14 pm

Tak včera už jsem si říkala, že v té kauze začíná být nuda, že se dlouho neobjevily žádný novinky... A teď donik, který/á má s Pelrou "prodejní tajemství" Very Happy Doufám, že se nám identita podaří odkrýt co nejdřív.
Vám, co PLH sledujete delší dobu – říká vám něco jméno Pavel Kožený?
Moc nechápu, za jakým účelem uveřejnila na fb tohle... Každopádně na začátku jsou tam 2 kritické komentáře na adresu ACOS, a drží se tam už 11-13 hod, každopádně ten Kožený by mě momentálně zajímal víc Smile

amberline

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro elyanatychenko za Wed Sep 28, 2016 1:18 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Lky-NEFxkxw tesim se na novy tajny projekty juu
elyanatychenko

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jiperf za Wed Sep 28, 2016 1:45 pm

Prosimtě (bilakocka) na vinted.Ptáš se na to po stý.Tam na tom screenu je jasně napsáno,že donik děkuje za bleskovou platbu,což znamená,že michala2828 kupovala údajně něco od něj a né on od ní.Každopádně,už to,že Ti nenapíše tohle jako odpověď je dost podezřelí.Ten fakt vůbec neví ani o co jde...

jiperf

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro lirka za Wed Sep 28, 2016 9:02 pm

Poslední video Teri o komerci je tak super. Pelra by si měla vzít příklad. Fakt hezký popovídání od 16 leté holčiny Smile)

lirka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro angie_sugar za Thu Sep 29, 2016 12:15 am

zabkahk napsal:Jinak jsem si všimla, teda jestli dobře vidím, že měli svatbu 28. 8. Tak mi přijde dost takový blbě okatý prostě zakládat si duplicitní účet s použitím čísla 28, když se dá teda celkem snadno zjistit, kdy se brali a tim už se dá nějak nasměrovat k tomu, že by to moh bejt duplicitní účet Petry. Proč ten někdo, ať už Míra nebo Petra nebo případně nějakej ten hacker, proč nepoužil jiné číslo, které s Petrou nijak nesouvisí?
Sorry za zkrácení, ale reaguji jen na část

To že si Petra založila profil michala2828 nemá s datem svatby nic společnýho, na vinted je ttž uživatelka s téměř totožným nickem, tedy michaEla2828 https://www.vinted.cz/uzivatele/297327-michaela2828 Podle mě, se snažili, aby to nebylo nápadný a případný problém, by se dal svést na někoho jinýho, jinak si to nedovedu vysvětlit, prostě odvést pozornost od nově založenýho účtu. Ona PLH a Mírasoft jsou v tom přeborníci, mást lidi, odvádět pozornost od svých průserů, atd...
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro radkasalkova44 za Thu Sep 29, 2016 7:27 am

Na Vinted je téma zase smazané? Proč sakra, dyť tam nebylo nic hrozného, ne?

radkasalkova44

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mrs_LuCy za Thu Sep 29, 2016 7:41 am

Opět smazáno Very Happy.
Mrs_LuCy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro nikky.nikky za Thu Sep 29, 2016 7:44 am

Teď jsem to chtěla napsat Very Happy ale stejně se najdou tací, kteří na tuhle stránku chodit nechtějí a pořád si budou myslet, že asi Vinted změní názor ohledně mazání nebo nevím.
Jako jo, uznávám... taky nemám ráda chození na extra stránku navíc, ale už jsem si prostě uvědomila, že na Vinted to nadále nemá cenu. Doufám, že si to uvědomí i ostatní a uděláme si tady z toho pořádnou žumpu - žumpa 4ever lol!

nikky.nikky
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Siffi za Thu Sep 29, 2016 7:51 am

Uz nam to zase mizi :-D

Siffi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro teryfox za Thu Sep 29, 2016 8:01 am

Už zase? Tentokrát jako proč? Kvůli tomu, že jsme neáchaly nad Petřinými šaty?
teryfox

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Perrine za Thu Sep 29, 2016 9:46 am

Kdežto Petřiny obdivovatelky se mohou navážet do ostatních a nic se neděje. Ale jakmile se neňuňá nad jejími šaty, tak se maže
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro wendynka za Thu Sep 29, 2016 10:09 am

Co se stalo na vinted posledních deset hodin že to smazali? Hadam že nic?
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro carollin za Thu Sep 29, 2016 10:30 am

A hádáš správně Very Happy ja končila někdy po půlnoci na straně 18...řešila se Niki a jak vypadá v šatech, jestli má opravdu takové velké prsa jak tvrdí...prostě se konečně navázalo na to původní téma, tedy blogerky a ytberky obecně Smile a ráno se vzbudim a už téma zase není, dle Vinted stejná výmluva jako minule, prý sme provokovali, pomlouvali a šikanovali jen jednu konkrétní osobu a téma jim bylo zase neustále nahlašováno tak to smazali celé Very Happy to samé řekli o smazání KBVŠAP 5 Wink dochází jim argumenty...a zjevně jim nestalo za tu námahu přečíst si aspoň 2-3 poslední strany, tam by totiž zjistili že se rozhodně neřeší jen Pelra :/ ona si asi myslí že je tak důležitá a zajímavá že ji řešíme pořád a v každém příspěvku Very Happy mě už teda dávno přestala bavit...
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro michaelafojtikova za Thu Sep 29, 2016 1:34 pm

Uz me na tom Vinted fakt serou jako Very Happy V utery jsem sla na prednasky a mazalo se.. Vcera jsem si rekla, ze jdu spat, ze si poctu rano, vzbudim se a zase smazano. Wtf Very Happy -.-

michaelafojtikova

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Povolení tohoto fóra: