Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro LucyFox Sat Oct 01, 2016 7:00 pm

Ja mam z toho vlogu od Pelry pocit, jak kdyz se snazi vypadat jako nejvetsi chudinka. Nezubi se do kamery, pomalu ani nepozdravila na zacatku a nerozloucila se na konci, byly tam sahodlouhy zabery na to, jak ji tam nekdo promlouva do duse a objima... Fakt mega hrala na city, ale spis jsem se ji smala:D

LucyFox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Sat Oct 01, 2016 8:09 pm

Hodně lidem z minulé diskuze a na FB jsem rozesílala pozvánky, ale většina z nich nereaguje. Takže pokud chce někdo propagovat, určitě jděte do toho! Smile

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro hehelo Sat Oct 01, 2016 8:22 pm

.


Naposledy upravil malaamy dne Tue Feb 27, 2024 7:22 pm, celkově upraveno 1 krát

hehelo

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Sat Oct 01, 2016 8:45 pm


tak ten kluk je uplně mimo, vůbec nemá přehled o tom co se vlastně děje, kazdopádně mě pobavilo, když řekl že doufá že v budoucnosti kdokoliv kdo napíše nějakej hejt bude dohledatelnej a bude za to pykat - třeba taková michala2828 cooo Very Happy
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Sat Oct 01, 2016 9:04 pm

Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Sat Oct 01, 2016 9:05 pm

venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

mám k tomu pořřád screeny a\le nemůžu tu založit nový vlákno kam bych to vše nahrála Sad
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Sat Oct 01, 2016 9:06 pm

wendynka napsal:
venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

mám k tomu pořřád screeny a\le nemůžu tu založit nový vlákno kam bych to vše nahrála Sad

jej, to je škoda, tak co to poslat nikky.nikky ? Fakt by mě to zajímalo...

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Sat Oct 01, 2016 9:17 pm

venduschka napsal:
wendynka napsal:
venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

mám k tomu pořřád screeny a\le nemůžu tu založit nový vlákno kam bych to vše nahrála Sad

jej, to je škoda, tak co to poslat nikky.nikky ? Fakt by mě to zajímalo...

já jí tady psala v diskuzi ale asi to přehlídla Smile já to mám uložený jako offline stránky takže bych to musela celý předělat ještě, tak jsem si říkala že bych to sem rovnou nahrála ve screenech
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Sat Oct 01, 2016 9:26 pm

wendynka napsal:
venduschka napsal:
wendynka napsal:
venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

mám k tomu pořřád screeny a\le nemůžu tu založit nový vlákno kam bych to vše nahrála Sad

jej, to je škoda, tak co to poslat nikky.nikky ? Fakt by mě to zajímalo...

já jí tady psala v diskuzi ale asi to přehlídla Smile já to mám uložený jako offline stránky takže bych to musela celý předělat ještě, tak jsem si říkala že bych to sem rovnou nahrála ve screenech

Tak snad si to nikky.nikky přečte, to je na hovno že se nedá nahrávat rovnou Mad

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Sat Oct 01, 2016 10:18 pm

ted jsem koukla na video od lulusily a nechci se do ní nějak navážet ale ty venušiny koule teda z té poličky mohla schovat :DDDD
https://youtu.be/D6RAIbRIZ0Y?t=2m8s
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro LucyFox Sat Oct 01, 2016 11:15 pm

wendynka napsal:ted jsem koukla na video od lulusily a nechci se do ní nějak navážet ale ty venušiny koule teda z té poličky mohla schovat :DDDD

Tak to je boží Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Celkově mi Lulusila přijde jako takovej youtube bizár. Na jednu stranu je hrozně hezký, jak jí tam lidi píšou hezký komentáře, všechno jí chválí, přišli jí na ten sraz a tak, ale na druhou stranu tuhle bytost jaksi nechápu Very Happy a nevěřim tomu, že by některý ty lidi ta videa vážně bavila, mám pocit, že jí to píšou a lajkujou jen z lítossti :/

LucyFox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Sun Oct 02, 2016 10:11 pm

Nikky si to už přečetla, téma založila a čekááá Very Happy stejně jako ostatní, tak snad se brzy dočkáme Smile

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Mon Oct 03, 2016 12:41 am

venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

Blogera se nezastávám, ale vezmu-li to logicky, kromě tvrzení že Lucka VK šlape (což je prokazatelná blbost) o těch blogerkách napsal jak to je. Petru královnu trapnosti a manipulace vystihl dokonale.

angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Mon Oct 03, 2016 2:05 am

angie_sugar napsal:
venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

Blogera se nezastávám, ale vezmu-li to logicky, kromě tvrzení že Lucka VK šlape (což je prokazatelná blbost) o těch blogerkách napsal jak to je. Petru královnu trapnosti a manipulace vystihl dokonale.


Je to ksindl a je pěkně zaujatej...a to jsem ta poslední, která by hájila PLH...

Čiší z něj nenávist a nechápu, co má proti LVK, nesleduji ji, ale nevím o žádných podvodech či jiných zlech, co by vyváděla skrze svůj blog a psát o ní, že spí s manželem PLH a že je šlapka?? Mad a pokud je to fakt růžovej chroust, tedy blogerská kolegyňka a "kamarádka", tak to potěš koště, co za hovada žije kolem nás...

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ninuschka Mon Oct 03, 2016 10:07 am

Nepřišlo někomu z Vas divne jak mirasoft nahani Lucii VK pres instos nebo jak komentuje jeji ne zcela oblecene fotky? Jako na zenatyho chlapa tj docela nestandardní ne?

ninuschka

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Mon Oct 03, 2016 2:30 pm

venduschka napsal:
angie_sugar napsal:
venduschka napsal:Tyjo....já asi trochu zaspala, ale právě jsem si někde přečetla že černobílej bloger je růžovej chroust....WTF?! To jako vážně?? Koukám, že je aj bloklej na vinted s poznámkou, že je to růžovej chroust..?? Co to je za ksindla ta holka?? :O

Blogera se nezastávám, ale vezmu-li to logicky, kromě tvrzení že Lucka VK šlape (což je prokazatelná blbost) o těch blogerkách napsal jak to je. Petru královnu trapnosti a manipulace vystihl dokonale.


Je to ksindl a je pěkně zaujatej...a to jsem ta poslední, která by hájila PLH...

Čiší z něj nenávist a nechápu, co má proti LVK, nesleduji ji, ale nevím o žádných podvodech či jiných zlech, co by vyváděla skrze svůj blog a psát o ní, že spí s manželem PLH a že je šlapka??  Mad  a pokud je to fakt růžovej chroust, tedy blogerská kolegyňka a "kamarádka", tak to potěš koště, co za hovada žije kolem nás...


To že nemám ČB ráda, neznamená, že budu negovat vše, co napíše. Ano u Lucky to přehnal, proč se ji rozhodl takhle špinit, vědí jen oni. Že je to blbost, napadlo každého, prostě využil toho, že jí jistá firma napřed hrozila žalobou, pokud nesmaže negativní komentáře – recenze na jejich agenturu, a potom jí i začaly chodit výhružné zprávy na insta o tom, že zveřejní, že pracuje jako prostitutka, když to nesmaže. Prostě vydírání, ovšem bez důkazů.  Lucka si taky zažívá kyberšikanu a vydírání, akorát ona ví, kdo jí to dělá. Toho se podle mě chytl ČB a protože se LVK kamarádí s PLH a panem ptáčkem, a zastává se jich, tak byla jen další oběť na řadě, myslím si, že to nebude nic úplně proti Lucce. Pokud to dělá Chroust, tak jí očividně vadí, že se kamarádí s PLH, kterou (oprávněně) nesnáší.
To že se ČB, ať je to Chroust, nebo děda Mráz, chová jako kre*én/slepice neznamená, že nejsem schopná uznat, ano ohledně PLH a loga má pravdu, ano Petra je lhářka, ano Petra manipuluje, ano blogerky si kupují followery. V tom mu dávám za pravdu, ačkoli je dost nesnáším, za ten hon na mou osobu. Stejně jako jsem v minulosti byla schopná uznat, že Petra má (nebo může mít) v něčem pravdu, tak to stejné dělám i u ČB. Snažím se na to dívat objektivně, pokud možno nezaujatě a s nadhledem a pracovat s fakty, ne osobními pocity.
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Mersmerize Thu Oct 06, 2016 7:07 pm

Petra ty komentáře měla zakázat hned od tý doby, co jí tam lidi začali psát věci, které psychicky nezvládá. Ušetřilo by jí to hodně starostí a mazání, jak samá říká ve videu KONEC...
Mersmerize
Mersmerize

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 16
Age : 33

http://poradnaproslecny.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Mon Oct 10, 2016 2:47 pm

Holky, co jeee? Mně ta diskuze chybí, nemám v práci co dělat Embarassed Sad
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Wed Oct 12, 2016 2:39 pm

Princezna napsal:Holky, co jeee? Mně ta diskuze chybí, nemám v práci co dělat Embarassed Sad

Tak diskuze na vv jde do kytek, KBVŠAP je zabitá, skoro nikdo nepřispívá a tady taky. Sice pár naivek založilo na vv další téma o blogerkách, ale jak dlouho se to tam udrží? Do prvního nahlášení PLH nebo Míry, pokud si někdo myslel, že admini si ty příspěvky čtou a pak teprve diskuzi smažou/zablokují, tak ne nečtou. A z diskuze Blogerky a youtuberky se stala reklama malých blogerek, jak si zvýšit sledovanost. Crying or Very sad
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 18 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru