Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wilcox Tue Sep 13, 2016 5:12 pm

angie_sugar napsal:Carrie nemusím, ale teď jsem si všimla, že ta její ségra dost vyrostla, vždycky jsem ji vnímala, jako to kačátko, který Carrie tahá s sebou Very Happy Prolítla jsem 2 její videa a její vyjadřování i projem, mi přijdou v pohodě, teda na rozdíl od její sestry. A na tancování má talent, možná to jednou dotáhne dál, než Carrie s tím svým skřehotáním, který rve uši Laughing

mas pravdu, jevi se mi jako moc sympaticka, rozumna a neafektovana slecna, fandim ji
wilcox
wilcox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

http://instagram.com/luc.wlcx

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 5:12 pm

Tak to mě už podrž Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro belledejour Tue Sep 13, 2016 5:23 pm

Inak nedalo by sa toto tu spravit na sposob gurugossiper alebo youtalktrash ze kazda bloggerka by mala svoju temu? teda ked sa to tu viac rozbehne Very Happy

inak, vcera som unsubscribla barusminky lebo som uz nedavala tie jej videa o upratovani. pride mi nechutne domacka a nudna a prazdna a kto preboha robi videa o tom cim umyva podlahu..a ked bude mat decko tak to bude este horsie
belledejour
belledejour

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ncchristy Tue Sep 13, 2016 5:51 pm

Já prostě nechápu, že jí to vždycky projde... Very Happy (PLH kauza)

ncchristy

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro rachelbytheway Tue Sep 13, 2016 6:44 pm

Jestli si PLH vydupala smazání diskuze přes tu jejich agenturu, neudělala by to i Týnuš?

rachelbytheway

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Tue Sep 13, 2016 6:46 pm

rachelbytheway napsal:Jestli si PLH vydupala smazání diskuze přes tu jejich agenturu, neudělala by to i Týnuš?

Třeba to Týnuš ani nenapadlo, PLH je přece jen dvojnásobně stará ženská, která se nenechá jen tak odbýt a je trochu asertivnější a dovolí si víc.. Týnuš navíc věděla, že je "vinná" tím, že ty fotky nafotila a poslala a prostě zůstala stranou..
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 7:11 pm

Škoda že Petra taky neměla to uvědomění viny a nechytla se za nos. Doufám že si to vyžere
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 7:28 pm

crolls napsal:
Princezna napsal:
crolls napsal:Holky, ten blog na jste smazaly vy nebo mocná PLH? Very Happy
 jakej?

Založil se blog na wordpressu, byly tam screeny a popis celé události Smile

Teda, někdo založil, nevím kdo.. Very Happy Asi byl právě trochu navíc, jen mi zůstal v záložce, dneska jsem to aktualizovala a zjistila, že je smazaný Smile

Ten blog zalozila emilystrange taková ta slečna co jednou za měsíc prisla prudit a moralizovat na vinted do blogerky, ja tam hodila koment ale hlasilo mi to že čeká na schválení a teď teda nevim esi je, zformatovala jsem si mobil a nechce ae mi to dohledavat
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Tue Sep 13, 2016 7:37 pm

wendynka napsal:Ten blog zalozila emilystrange taková ta slečna co jednou za měsíc prisla prudit a moralizovat na vinted do blogerky,  ja tam hodila koment ale hlasilo mi to že čeká na schválení a teď teda nevim esi je, zformatovala jsem si mobil a nechce ae mi to dohledavat

Jo vlastně Very Happy spletla jsem si to s nikky.nikky, ta to vlastně zakládala jen tady Smile
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ritterca Tue Sep 13, 2016 8:21 pm

Zajímé, PLH si mě přidala na instagramu, k čemu jí pak je ten soukromý účet? Mad

Teď zpětně pročítám blogerku na vinted, když je to tam stále aktivní a dostal mě komentář, že PLH včera žádný datenight neměla, že když má foťák před obličejem, tak je nenalíčená lol! .
ritterca
ritterca

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Tue Sep 13, 2016 8:21 pm

Voss bude dělat video o PLH Twisted Evil nemám jí ráda, ale na tohle se těším Very Happy

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kubispa2 Tue Sep 13, 2016 8:22 pm

Holky, zatím to vypadá tak, že Pelra se nechala inspirovat mlčením Višničkové a dělá jakoby nic. Chtěla jsem se škodolibě pobavit nad nějakým pillowtalkem, ale třeba ještě není všem dnům konec. A jak už tu někdo říkal, byla by škoda, kdyby odešla ze scény - ubylo by dost trapasů a témat k drbárničkám Laughing

kubispa2

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 8:23 pm

Já taky Very Happy doufám že do pátku bude, protože pak jedu na víkend z dosahu WiFi a jestli mi přijde třeba v sobotu upozornění že video už je, tak se ukoušu Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 8:25 pm

Ja myslim ze video bude dnes nejpozději zítra
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 8:28 pm

Dnes nebo zítra? Tak to se těším
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Tue Sep 13, 2016 9:11 pm

Na fb psala něco o videu jak se líčila na střední (?), nevím, jak se to přesně jmenuje...:-)
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 9:12 pm

Lovelyhair?
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 9:13 pm

My se bavíme o videu lilian voss, líčení ze střední myslim už vyslo, na insta neco bylo
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro shexlulu Tue Sep 13, 2016 9:14 pm

Lovelyhairovou bude brzy kontaktovat managment oddělení KylieCosmetics ohledně tý její "review" na "originální" lip kity. Jo kdyby to video předtím holka smazala, nemusela by mít problémy Rolling Eyes
shexlulu
shexlulu

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro rachelbytheway Tue Sep 13, 2016 9:17 pm

Hele pamatujete, jak NotSoFunnyAny mluvila o někom, kdo jí pomlouval? Mě tak napadlo, jestli to nesouvisí s PLH Very Happy

rachelbytheway

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Mersmerize Tue Sep 13, 2016 9:19 pm

shexlulu napsal:Lovelyhairovou bude brzy kontaktovat managment oddělení KylieCosmetics ohledně tý její "review" na "originální" lip kity. Jo kdyby to video předtím holka smazala, nemusela by mít problémy Rolling Eyes

To říkáš jen jako předpoklad nebo víš něco víc? (nahlášení apod.)
Mersmerize
Mersmerize

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 16
Age : 33

http://poradnaproslecny.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Reggie_pug Tue Sep 13, 2016 9:21 pm

Holky, nevím jestli tu je s náma doggie...ale na vinted říkala něco o tom, že ví o jinejch vlivnejch, který nechali diskuzi smazat...máte ponětí, kdo by to moh bejt?

Reggie_pug

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro shexlulu Tue Sep 13, 2016 9:21 pm

Vím, sama jsem ji nahlásila už včera. Ze mě ta ženská dělat debila fakt nebude, 3 týdny ji na to upozorňuju, neustále maže moje příspěvky, ignoruje mě, dala si mě do bloku....Dneska mi odepsali, že milou Petru budou co nevidět kontaktovat
shexlulu
shexlulu

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 9:22 pm

Hezkyyyy Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Tue Sep 13, 2016 9:34 pm

Nejsem zahořklá svině, ale... (já vím, v tom ale je vždycky nějaký háček)
Patří jí to, ale předpokládám, že to bude jenom nějaké bububu.
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 8 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru