Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 11:02 pm

Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. I kdyby to bylo jenom bububu, tak aspoň Petra bude vědět, že takhle teda ne a že jí všechno neprojde, tak jak jí prošel dvojitej nebo snad trojitej účet na vinted, pomlouvání jiných blogerek a lhaní.
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Wed Sep 14, 2016 7:15 am

Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro žouželka Wed Sep 14, 2016 10:22 am



Co řikáte na tohle? Mě přijde fajn, že dokázala svojí ,,slávu" využít k tomu, aby našla normální zaměstnání.. Ale teda úplně jsem zírala, že je jí 29, já bych jí tipla minimálně o 5 víc

žouželka

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro zaniaem Wed Sep 14, 2016 10:54 am

Hele, projížděla jsem youtube a myslíte, že se na Lilian Voss snaží někdo přiživit nebo má druhý "vydělávací" kanál? Very Happy
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 34sndx1
zaniaem
zaniaem

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kubispa2 Wed Sep 14, 2016 10:57 am

zaniaem: už jsem to včera Lilian nahlašovala a řeší to :-)

kubispa2

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Wed Sep 14, 2016 11:03 am

Takže to není její?
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kubispa2 Wed Sep 14, 2016 11:27 am

Ne, říkala že to nahlásí

kubispa2

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ritterca Wed Sep 14, 2016 12:53 pm

Ono je docela možné, že PLH o tom fakt nic neví, a že účet je Míry. Měl by stejnou IP adresu jako ona, měl by přístup k jejímu FB (nevím teda, jestli je tak blbý, že by se zapomněl odhlásit), měl by důvod proč ji obhajovat a teď je mu prostě blbé jaký kiks udělal a Petře se nepřizná.
ritterca
ritterca

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Wed Sep 14, 2016 12:55 pm

ritterca napsal:Ono je docela možné, že PLH o tom fakt nic neví, a že účet je Míry. Měl by stejnou IP adresu jako ona, měl by přístup k jejímu FB (nevím teda, jestli je tak blbý, že by se zapomněl odhlásit), měl by důvod proč ji obhajovat a teď je mu prostě blbé jaký kiks udělal a Petře se nepřizná.

To už jsem řešila na smazaném fóru a došly jsme k názoru, že by tak neryl do ostatních.. Třeba by obhajoval, ale neměl by potřebu řešit ostatní bloggerky a jejich líčení, nebo myslíš, že už je tak Petrou ovlivněný, že by řešil, jak dobrý blending má Lou? Very Happy
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Wed Sep 14, 2016 1:02 pm

To by bylo fakt vtipný, když si představím jak Míra řeší a studuje blending Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Wed Sep 14, 2016 1:02 pm

Princezna napsal:

Na Lilince je vidět, jakou má škodolibou radost s kauzičky a průseru PLH, neříkám, že si to Petra nezaslouží, ale tohle je právě ten důvod, proč Voss nemusím, ona se v tom až moc vyžívá.
A prý ona na vinted nekouká a je přihlášená 5x za den Very Happy
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Wed Sep 14, 2016 2:19 pm

ritterca napsal:Ono je docela možné, že PLH o tom fakt nic neví, a že účet je Míry. Měl by stejnou IP adresu jako ona, měl by přístup k jejímu FB (nevím teda, jestli je tak blbý, že by se zapomněl odhlásit), měl by důvod proč ji obhajovat a teď je mu prostě blbé jaký kiks udělal a Petře se nepřizná.

Taky mi přijde zvláštní představa, jak Míra sleduje Lou a její práci s barvami a štětcem Laughing i když já už se v té rodině nedivím ničemu Exclamation jen si teda nemyslím, že by se přihlašoval ze stejného zařízení, když byla prý shodná i MAC adresa (ta co se nedá měnit), ještě bych věřila že s tím Petře pomáhal, že v tom mají prsty oba, ale jen on?...já už sem z toho tak zmatená, že si raději nemyslím nic Very Happy ještě když vidím jak ona dělá, že fakt o ničem neví a že vážně s tím nemá nic společného, člověk by jí to i věřil, ale asi ne po tom všem co už se kolem ní dělo Razz
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wilcox Wed Sep 14, 2016 3:06 pm

žouželka napsal:

Co řikáte na tohle? Mě přijde fajn, že dokázala svojí ,,slávu" využít k tomu, aby našla normální zaměstnání.. Ale teda úplně jsem zírala, že je jí 29, já bych jí tipla minimálně o 5 víc

po dlouhe dobe jsem nejake jeji video dokoukala do konce, protoze se tu konecne chovala mile, vyrovnane a nejancive. drzim ji v tomhle rozhodnuti palce. a trochu povrchnejsi vec, moc ji to slusi Like a Star @ heaven
wilcox
wilcox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

http://instagram.com/luc.wlcx

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Ogdubar Wed Sep 14, 2016 4:31 pm

Nevím jak u vás, ale u mě Lou neuvěřitelně stoupla, že celou kauzu neřeší a nepitvá se v ní Smile myslím, že to ve videu krásně naznačila jednou větou: ,,člověk se nemusí vyjadřovat k úplně všemu" (nebo nějak tak, přesně už si to nepamatuji viděla sem video hned po vydání Smile )
Ogdubar
Ogdubar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Wed Sep 14, 2016 4:37 pm

Ogdubar napsal:Nevím jak u vás, ale u mě Lou neuvěřitelně stoupla, že celou kauzu neřeší a nepitvá se v ní Smile myslím, že to ve videu krásně naznačila jednou větou: ,,člověk se nemusí vyjadřovat k úplně všemu" (nebo nějak tak, přesně už si to nepamatuji viděla sem video hned po vydání Smile )
¨

JJ u mě taky, je vidět že je to rozumná dospělá ženská
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Wed Sep 14, 2016 5:50 pm

Lilian už neví, o kom by udělala kauzu, ale dělat ji o Lulusile, která je očividně mentálně opožděná, to je už na mě moc. I kdyby jí posílali fanoušci peníze, tak ona je k tomu nenutí.
Vozit se po slabších, když máš v zádech zástupy fanoušků, je ubohost. To Martina opravdu tak všechny nenávidí je proto, že nebyla na střední oblíbená?
Ona Lilian, aby se jednou taky nedočkala reakčního videa na svou osobu a ty její psychický poruchy, kdyby ten dotyčný natočil video a tam měl vyjádření nějakého psychologa, nebo psychiatra – obecně o PP a agoře, tak by mohla být milá Martina Košková v háji.
Je vidět, že Voss nežije reálným životem, ale jen Yt a facebookem, normální život ji prostě minul. Její ask je fakt výživnej, ona se ani nezajímá, co se u nás děje, jen o ytbery, ale všichni touží znát od takhle omezenýho člověka názor na ostatní. Dorazila to na asku odpovědí na tohle:

„Sledovala jsi tu kauzu těch dvou unesených dětí?
Lilian: Jakých? Smile
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Wed Sep 14, 2016 5:57 pm

Po kom se zase Lilian Voss vozí? Viděla jsem akorát video o Petře
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Wed Sep 14, 2016 5:59 pm

Ja to video Lilian o Petre nemůžu dokoukat :-D to je strašná kráva... Jak dělá, ze vlastně na vinted už nechodí a nic pořádně neví, všechno se dozvedela jentak náhodou.(hlavně ze stihla ukořistit par screenu) A celej ten uvod v tom stylu hele všichni mi to furt píšou, tak já teda udělám video, když tolik chcete Very Happy
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Wed Sep 14, 2016 6:04 pm

Já jsem to taky nějak vážně nebrala, je mi naprosto jasný že u vinted sedí a netrpělivě čeká na další příspěvky, na čemž pak zakládá svoje videa Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Ogdubar Wed Sep 14, 2016 6:18 pm

Mimochodem vsimli jste si, ze pouzila tu jednu teorii, co psal nekdo na vinted? Skoro doslova Very Happy (
Ogdubar
Ogdubar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Wed Sep 14, 2016 6:21 pm

Ogdubar napsal:Mimochodem vsimli jste si, ze pouzila tu jednu teorii, co psal nekdo na vinted? Skoro doslova Very Happy (

jakou?
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Wed Sep 14, 2016 6:49 pm

wendynka napsal:
Ogdubar napsal:Mimochodem vsimli jste si, ze pouzila tu jednu teorii, co psal nekdo na vinted? Skoro doslova Very Happy (

jakou?

Kterou konkrétní myslíte, vždyť vykradla celou diskuzi, včetně názorů No
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Wed Sep 14, 2016 7:09 pm

Tak jsem si po práci pustila video od Lilian a hrozně se směju tomu, jak v každé druhé větě nezapomene zmínit, že na Votočhadr vůbec nechodí a že se to k ní náááhodou od někoho dostalo, přitom ví téměř každý detail. Very Happy Asi jí je trapné přiznat, že na diskuzi, kterou tak opovrhuje, tráví dost svého času.
To video je ovšem samo o sobě k prdu a obecně se k těmhle reakčním videím stavím dost negativně. Tihle lidi se svezou buď na něčím úspěchu nebo něčím průseru a parazitují.
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Larinka Wed Sep 14, 2016 7:10 pm

crolls napsal:
Princezna napsal:
crolls napsal:Holky, ten blog na jste smazaly vy nebo mocná PLH? Very Happy
 jakej?

Založil se blog na wordpressu, byly tam screeny a popis celé události Smile

Teda, někdo založil, nevím kdo.. Very Happy Asi byl právě trochu navíc, jen mi zůstal v záložce, dneska jsem to aktualizovala a zjistila, že je smazaný Smile

Ten blog zakladala ta Emily, ne? Ktera nas kupodivu chodila do Blogerky prudit. Moc jsem to nepochopila
Larinka
Larinka

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 09. 16

http://www.czechiatip.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Wed Sep 14, 2016 7:32 pm

Jojo, já se bála, že to dotyčná Emily bude cenzurovat nebo rovnou smaže...ale psala, že jí jde o pravdu.....hahaha....co hodit všechny screeny sem?

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 9 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru