Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro barruskaa Thu Sep 29, 2016 7:55 pm

Petra pořád čekuji Vinted koukala jsem že naposled se přihlásila kolem 19:06 taaakže za chvili budou smazany zbylé témata Very Happy

barruskaa

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro janilla Thu Sep 29, 2016 8:35 pm

Holky ty jo, tady si asi nikdy nezvyknu. Je to tu tak nepřehledný, nejsou tu parády... Tohle mi fakt štve. Sad Nechcete zkusit to NYX.cz? Tam je jediný problém ta barva, ale jinak to vypadá mnohem líp.. Komu bude naše drbací fórum chybět, najde si to a půjde tam..Postupně se to určitě rozroste. Smile

janilla

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro lirka Thu Sep 29, 2016 9:01 pm

Pokud jsou na nyx.cz parády tak jdeme tam ne? Very Happy Jen by to chtělo sehnat co nejvíc lidí z vinted, aby se to pořádně rozjelo, začít řešit nové témata a kauzičky, ne jen Perlan.. Very Happy

lirka

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Thu Sep 29, 2016 9:31 pm

Tak jsem se dívala a ty Petřiny profily na omlázku, PLH je prostě obchodnice každým coulem, v tématu o podprsenkách nenápadně propaguje svůj shop. To mě i utvrzuje v tom, že smazání nového tématu bylo kvůli nehezkým řečem, o jejich štětcích.
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro zabkahk Thu Sep 29, 2016 9:31 pm

angie_sugar napsal:
zabkahk napsal:Jinak jsem si všimla, teda jestli dobře vidím, že měli svatbu 28. 8. Tak mi přijde dost takový blbě okatý prostě zakládat si duplicitní účet s použitím čísla 28, když se dá teda celkem snadno zjistit, kdy se brali a tim už se dá nějak nasměrovat k tomu, že by to moh bejt duplicitní účet Petry. Proč ten někdo, ať už Míra nebo Petra nebo případně nějakej ten hacker, proč nepoužil jiné číslo, které s Petrou nijak nesouvisí?
Sorry za zkrácení, ale reaguji jen na část

To že si Petra založila profil michala2828 nemá s datem svatby nic společnýho, na vinted je ttž uživatelka s téměř totožným nickem, tedy michaEla2828Podle mě, se snažili, aby to nebylo nápadný a případný problém, by se dal svést na někoho jinýho, jinak si to nedovedu vysvětlit, prostě odvést pozornost od nově založenýho účtu. Ona PLH a Mírasoft jsou v tom přeborníci, mást lidi, odvádět pozornost od svých průserů, atd...

Aha, nojo, tak to jsem netušila Very Happy Tak to je fakt, že to docela zavání tím, že pak třeba chtěli říct, že to byla ta jiná uživatelka s podobným nickem, že to ta druhá pomlouvala ostatní blogerky. To už fakt teda děs, co se tady dozvídám, ta Petra mě štve fakt čím dál víc.

zabkahk

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Thu Sep 29, 2016 10:14 pm

Holky hlavně pokud se budete nwkam přesouvat tak to nejak zpropagujte každopádně nikdy se nikdo nezavdeci vsem takže tam se zas nebude líbit dalsim a tak pořád dokola
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro veve Thu Sep 29, 2016 10:22 pm

Ja som na Vinted neprispievala vobec, ale ak je tu niekto aktivnejsi, pamata si nicky, nemohol by rozposlat diskutujucim odtial sukrome spravy? Ze sme sa presunuli sem? Nech sa to tu rozbehne, lebo na Vinted to nema vyznam.
veve
veve

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Thu Sep 29, 2016 10:59 pm

Ja už bych zůstala tady.. :-)
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro LucyFox Thu Sep 29, 2016 11:48 pm

Mně to tu nepřijde nepřehledný... Je to jen o zvyku, za chvíli budem diskutovat jak za starejch časů a nebude vám to připadat divný Smile

LucyFox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Adela2 Fri Sep 30, 2016 6:42 am

Já bych taky byla pro nyx, připadá mi přehlednější. Smile A jinak ta barva se tam dá změnit, a to když po přihlášení kliknete úplně nahoře na "osobní", potom pod vaší ikonkou na "nastavení", a pak na "design systému". Smile

Adela2

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro WunderbarKris Fri Sep 30, 2016 8:02 am

Já bych už zůstala tady. Na nyx si stejně někdo něco najde a není možné se vždycky dohodnout. Tady je to více méně zaběhlé, o téhle stránce se ví.. Na forum se dá zvyknout tak hrozně nepřehledné to tu není.. Smile

WunderbarKris

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Fri Sep 30, 2016 8:58 am

Jsme tu jak partyzáni v lese, musíme počítat s nějakým nepohodlím Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Fri Sep 30, 2016 12:03 pm

wendynka napsal:Holky hlavně pokud se budete nwkam přesouvat tak to nejak zpropagujte každopádně nikdy se nikdo nezavdeci vsem takže tam se zas nebude líbit dalsim a tak pořád dokola

Já si myslím, že by se dalo drbat i na vinted, pokud by se tam všechny blogerky označovaly přezdívkama (na první pohled neutrální, nebo třeba pohádkový postavičky, zvířátka). Ty by bylo možné vypsat někde tady. A sem by se dávaly jen prtSc. Nebylo by to žádné schovávání, ale Petra fakehair by nemohla tvrdit, že je to o ní. Hlavní je se těch přezdívek držet, já čekám, kdy smažou i „KBVŠAP?“ Už se tam spousta holek nehlídá a píše křestní jména a dává odkazy.
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Fri Sep 30, 2016 1:04 pm

Počítám tak dneska nebo v pondělí
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Fri Sep 30, 2016 2:23 pm

Ale to tam nebudeme moct dávat ani odkazy ne?.. Sad
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Fri Sep 30, 2016 3:08 pm

Na vinted už seru, ať si celý forum strčí nekam, je to cely zkorumpovany... Zase bude chvíli klid, pak se zase něco stane vše nam smazou a pořád dokola jak kočka a myš, už mě to nebaví
A jako udělat si nějaký krycí jmena? To je blbost vždy tam přijde nekdp novej a začne tam vše řešit s normal jmenama případně nějaká dobrá duše to začne dělat schválně aby diskuzi smazali...
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Fri Sep 30, 2016 3:28 pm

Já vím, máš pravdu, jenže tady mi to přijde tak, že Petra dostala přesně co chce a v podstatě vyhrála, což se mi fakt nelíbí Crying or Very sad
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro LucyFox Fri Sep 30, 2016 3:52 pm

Podle mě Pelra nevyhrála. Sice nás vyhnala z Vinted, ale pořád diskuze existuje, drbeme dál a dokonce bez pravidel. Tady nás nemůže nijak korigovat, což ji podle mě neskutečně pije krev, když je to taková manipulátorka.

LucyFox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Fri Sep 30, 2016 4:01 pm

To sice jo, ale podle mě se to nedostane k tolika lidem, vždyť tady máš i statistiku, kolik lidí tady je.
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Fri Sep 30, 2016 5:13 pm

Tak začneme hromadne sdílet tuto diskuzi všude kde to jde Very Happy
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Fri Sep 30, 2016 6:27 pm

Jdou vám z mobilu vkládat sem fotky? Mne ne Sad
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Fri Sep 30, 2016 6:28 pm

Mě taky ne, respektive jsem asi ještě nenašla kde
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro LucyFox Sat Oct 01, 2016 12:40 pm

Tak jo, jdu si postěžovat. Sledujete někdo Shopaholičku na snapchatu? Teď je v Řecku díky nějaký akci pro blogerky a ona tam neustále řeší to, jak nemůže k bazénu, protože tam bude jak buřtík, že tam jsou všechny blogerky jak modelky a ona je tlustá apod. Umíte si to představit. A já se tady rozčiluju, protože na ní koukaj ty malý holčičky a uplně vidim, jak si řikaj, že když i Shopaholička je tlustá, tak co teprve ony?! No do háje, doufám, že to tady budou blogerky taky pročítat stejně jako na Vinted a ty, hloupoučká Nikol, si to přečteš a uvědomíš si, jak nezodpovědně se chováš.

LucyFox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kaci.re Sat Oct 01, 2016 3:23 pm



Perla se přestala tak nesnesitelně zubit do kamery, abychom všichni viděli, jak je teď fakt smutná a na dně.
Ať radši přestane točit.
kaci.re
kaci.re

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro venduschka Sat Oct 01, 2016 3:48 pm

Tak perla českého internetu zakázala komentáře k dermacol i předchozímu videu, smutné Crying or Very sad No ještěže jí jistě napíšou miliony fans, aby nekončila, takže nakonec neskončí! flower

Holky vyjádřila se někde k tomu označení michaly2828 jako svůj duplikát? Ne, že?

venduschka

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 14. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 17 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru