Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Thu Sep 29, 2016 2:03 pm

Moje téma, proč se maže taky komplet smazáno, přitom se tam vůbec nic nedělo. Admini se pohybují fakt na hraně, akorát mají smůlu, je mi šumák, jestli mi zablokují účet, já tam chodím jenom drbat, neprodávám Very Happy
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro WunderbarKris Thu Sep 29, 2016 2:10 pm

angie_sugar napsal:Moje téma, proč se maže taky komplet smazáno, přitom se tam vůbec nic nedělo. Admini se pohybují fakt na hraně, akorát mají smůlu, je mi šumák, jestli mi zablokují účet, já tam chodím jenom drbat, neprodávám Very Happy

Zrovna jsem to šla číst a zase je to v tahu Rolling Eyes Very Happy

WunderbarKris

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Thu Sep 29, 2016 2:16 pm

WunderbarKris napsal:
angie_sugar napsal:Moje téma, proč se maže taky komplet smazáno, přitom se tam vůbec nic nedělo. Admini se pohybují fakt na hraně, akorát mají smůlu, je mi šumák, jestli mi zablokují účet, já tam chodím jenom drbat, neprodávám Very Happy

Zrovna jsem to šla číst a zase je to v tahu Rolling Eyes Very Happy


Je vidět, že admini nemají nic jiného na práci. Že spousta prodávajích tam prodává faky jim nevadí, když to někdo nahlásí, tak se nic neděje, ale PLH královna všech deb*lů něco nahlásí a to se adminci můžou přetrhnout.

V poslední době mám intenzivní pocit, že jedinný kdo porušuje pravidla fóra, jsou sami admini. Shocked
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro WunderbarKris Thu Sep 29, 2016 2:20 pm

angie_sugar napsal:
WunderbarKris napsal:
angie_sugar napsal:Moje téma, proč se maže taky komplet smazáno, přitom se tam vůbec nic nedělo. Admini se pohybují fakt na hraně, akorát mají smůlu, je mi šumák, jestli mi zablokují účet, já tam chodím jenom drbat, neprodávám Very Happy

Zrovna jsem to šla číst a zase je to v tahu Rolling Eyes Very Happy


Je vidět, že admini nemají nic jiného na práci. Že spousta prodávajích tam prodává faky jim nevadí, když to někdo nahlásí, tak se nic neděje, ale PLH královna všech deb*lů něco nahlásí a to se adminci můžou přetrhnout.

V poslední době mám intenzivní pocit, že jedinný kdo porušuje pravidla fóra, jsou sami admini. Shocked

Taky jsem z toho docela zmatená.. A nejvíc mě baví jak vždycky odpoví tou samou větou, že nikdo nic nemazal, že se stala chyba a už se to nebude opakovat Very Happy

WunderbarKris

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Reggie_pug Thu Sep 29, 2016 2:45 pm

Je možné, že fora, který jsem měla v oblíbených - tzn. proč se maže a téma, který je tabu (nebo tak nějak) jsou smazaný?

Reggie_pug

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro WunderbarKris Thu Sep 29, 2016 2:49 pm

Reggie_pug napsal:Je možné, že fora, který jsem měla v oblíbených - tzn. proč se maže a téma, který je tabu (nebo tak nějak) jsou smazaný?

Jj všechno je smazaný Smile Admini mají pohotovost Very Happy

WunderbarKris

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Eva.K Thu Sep 29, 2016 3:28 pm

To už je fakt k smíchu, celý Vinted... Rolling Eyes
Eva.K
Eva.K

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro dearfoxie Thu Sep 29, 2016 3:50 pm

Já už fakt adminy z vinted necháp.
dearfoxie
dearfoxie

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro efko89 Thu Sep 29, 2016 5:28 pm

Holky, já už sem dva dny docela nervní, protože nevím, které fórum sledovat! Jestli tady nebo na Vinted, kde to postupně mizí....

vy aktivnější, nemohly byste nám sem hodit přehled co všechno čekovat? Smile)) Jestli i chemické téma ohledně síry a Pelranu, případně ještě něco? Smile) Taky jsem měla uložené v oblibených Fantomase, proč se maže, Která blogerka váš štve bez čísla a všechno mi to mizne a už se v tom začínám brutálně ztrácet. Sad(

efko89

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Thu Sep 29, 2016 5:30 pm

Ono už zmizelo skoro všechno, takže už asi není co sledovat
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro efko89 Thu Sep 29, 2016 5:31 pm

+ jestli ještě přemýšlíte o migraci, tak mě napadl NYX.CZ, což je velké diskuzní forum, určitě to spoustu z vás bude znát.

Výhody:
- musí se registrovat
- vlákno se dá zamknout jen pro zvané členy nebo je otevřené
- každému příspěvku se dají dávat plusíky a mínus (jako paráda ale i negativní)
- je tam reply
- a hezky se dá orientovat v nových příspěvcích, hned vidíte, že od vaší poslední návštěvy je třeba 50 nových příspěvků..

nechcete to zvážit? :-))

efko89

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Thu Sep 29, 2016 5:34 pm

To by možná stálo za zvážení, má to nějakou mobilní aplikaci nebo ucházející mobilní verzi?
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Bluma666 Thu Sep 29, 2016 5:55 pm

Jejich tempo je vrazedne...
Jejich revirem jsou vinted diskuze..
Jejich protivniky jsou prekupnici s odkazy na Omlazeni a nepochlebovacne komentare..
Muz a zena NoHairovi pracuji ve dne v noci..
Pracuji s maximalnim nasazenim aby ochranili svou povest




Bluma666

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Thu Sep 29, 2016 5:57 pm

Až bude Nohairovic 70, tak budou sedět v houpacích křeslech a vzpomínat "to jsme to slepicím z vinted tenkrát nandali" Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ncchristy Thu Sep 29, 2016 6:20 pm

Perrine napsal:Až bude Nohairovic 70, tak budou sedět v houpacích křeslech a vzpomínat "to jsme to slepicím z vinted tenkrát nandali" Very Happy

Ted jsi me fakt rozesmala.. Very Happy

ncchristy

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Bluma666 Thu Sep 29, 2016 6:33 pm

Jo a pak najednou petra: miro, oni si nedaj pokoj, ted na nas vytahli ze uz nosime pliny, musime okamzite zahladit stopy!!

Bluma666

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kaci.re Thu Sep 29, 2016 6:59 pm

NYX je super, u toho sedí hodně můj chlap a vypadá to teda o dost lépe než toto, je to přehlednější, a hlavně tady nejsou parády Very Happy
kaci.re
kaci.re

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro WunderbarKris Thu Sep 29, 2016 7:06 pm

Jestli se bude přesídlovat hoďte sem pak link.. Já už nevím kam lézt dřív a moje "lišta záložek" praská ve švech D Very Happy

WunderbarKris

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Thu Sep 29, 2016 7:10 pm

Tady mi chybi hlavně ty Parády! Ale zas to někam sepisovat znova je škoda,tady bych zachovala důkazy a dávala sem případně všechny screeny (nejen k Pelře ale celkově když bude něco podstatného) když nějaké přibudou Wink diskuze spíš jen čtu,moc aktivně se nezapojuju takže je mi to fuk kde to bude ale hlavně ať se to nemaže, téma blogerek a ytberek mě baví a zajímá,nemam čas sledovat všechny jejich články,videa,snap a insta takže tu je to hezky průřez vším možným,ideální pro mě Very Happy
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro veve Thu Sep 29, 2016 7:28 pm

No ja neviem, nie je to tu ideálne a parady chybaju... ale fakt neviem, či predycham tu hroznu zelenu farbu na nyx.cz
veve
veve

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Thu Sep 29, 2016 7:34 pm

[quote="Bluma666"]Jejich tempo je vrazedne...
Jejich revirem jsou vinted diskuze..
Jejich protivniky jsou prekupnici s odkazy na Omlazeni a nepochlebovacne komentare..
Muz a zena NoHairovi pracuji ve dne v noci..
Pracuji s maximalnim nasazenim aby ochranili svou povest

Tak to je skvělý :DDD
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Thu Sep 29, 2016 7:40 pm

Jo to nyx ma zase hroznou barvu Sad a tady už se nás plno registrovalo.. At přidají parady! Very Happy
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Thu Sep 29, 2016 7:50 pm

Já bych v tom už nedělala zmatky, tady je jen zlomek diskutujících a co teprv když přibude další stránka... jich bude ještě méně.
No, každopádně tím, že je to tam diskuzní fórum o všem možným, bude myslím v moci adminů promazávat vše na co budou chodit stížnosti - jako na Vinted. Tady jsem admin já a nic mazat nebudu nikdy Very Happy

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro efko89 Thu Sep 29, 2016 7:52 pm

Perrine napsal:To by možná stálo za zvážení, má to nějakou mobilní aplikaci nebo ucházející mobilní verzi?

Jojo, má to i mobilní appku, používám a spokojenost. :-)

A hlavn tam funguje i taková nástěnka, což je vlastně záhlaví tý diskuze, do kterých může psát zakladatel co chce, takže v tom by se daly hezky psát nějaký věci co se pořád opakujou, odkazy, co se zrovna řeší atd..ať se holky nemusí pořád opakovat a všem vypisovat.Smile

Jo no, jediná nevyhoda je ta hnusná barva... Very Happy Ale jinak super. Smile

efko89

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro efko89 Thu Sep 29, 2016 7:54 pm

nikky.nikky napsal:Já bych v tom už nedělala zmatky, tady je jen zlomek diskutujících a co teprv když přibude další stránka... jich bude ještě méně.
No, každopádně tím, že je to tam diskuzní fórum o všem možným, bude myslím v moci adminů promazávat vše na co budou chodit stížnosti - jako na Vinted. Tady jsem admin já a nic mazat nebudu nikdy Very Happy

Co vim, tak tam zadni admini nejsou. Adminuje si to ten, co si to konkretni vlakno zalezi. Smile A muzu rict, ze sem nezazila, ze by se tam neco mazalo, tam je to dost free a ze sou tam urcite i horsi veci. Kazdopadne mas pravdu v tom, ze zase zakladat neco novyho je asi naprd. Kazdopadne je to pohodlnejsi tam no)

efko89

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 16 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru