Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 2 z 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Mon Sep 12, 2016 8:46 pm

Taky sem byla do poslední chvíle jen tiše sledující Wink na jednu stranu je to tu "jiné" ale zas když budeme pokračovat na Vinted zas nám někdo smaže důkazní materiál a hlavně čtení na dlouhé večery Very Happy mě se tu teda líbí Wink
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro bilakocka Mon Sep 12, 2016 8:47 pm

Tady se snad nebude nikdo bát a třeba někoho napadne jak je možný že PLH došáhne ož do administrace Vinted. Kdo něco ví nebo si myslí ?

bilakocka

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Mon Sep 12, 2016 8:50 pm

Taky by mě zajímalo, jaktože má takové páky, už jedno z těch prvních se smazalo/zamklo kvůlí ní a nějaké její krávovině.
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro myczi Mon Sep 12, 2016 8:52 pm

Zdravím dámy Smile Je to tady sice úplně na p**u, ale já se to tu časem naučím ovládat Very Happy
myczi
myczi

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro badaa Mon Sep 12, 2016 8:53 pm

Ahoj holky, já na Vinted teda taky nekomentovala, ale osobně by mě nejvíc zajímalo, jestli si petra tu svou chybu vůbec uvědomuje nebo i sama před sebou se snaží obhajovat. Nevíte, které všechny blogerky o tom ví a kde všude se to řeší? Našla jsem jen pár komentů u Lilian a u Kate, jinak nikde nic.

badaa

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro teryfox Mon Sep 12, 2016 8:54 pm

Ahoj děvčata, tak jsem tu taky. Celá ta věc mě tak namíchla. Kvůli nějaké ludře, co neunese kritiku jsem přišla o svoje nejparádovatější příspěvky... Jaké právní kroky mohu udělat?
Vaše nasraná teryfox Smile afro
teryfox
teryfox

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Mon Sep 12, 2016 8:56 pm

badaa napsal:Ahoj holky, já na Vinted teda taky nekomentovala, ale osobně by mě nejvíc zajímalo, jestli si petra tu svou chybu vůbec uvědomuje nebo i sama před sebou se snaží obhajovat. Nevíte, které všechny blogerky o tom ví a kde všude se to řeší? Našla jsem jen pár komentů u Lilian a u Kate, jinak nikde nic.

Právě že se to zatím moc neřeší, doufala jsem, že narazím na něco výživného a prd, nejživější diskuzi má Lilian.. A taky jsem přemýšlela, jaktože má tak dlouhé prsty.. To snad zná někoho přímo z Litvy, ne..?
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro badaa Mon Sep 12, 2016 9:00 pm

Právě že se to zatím moc neřeší, doufala jsem, že narazím na něco výživného a prd, nejživější diskuzi má Lilian.. A taky jsem přemýšlela, jaktože má tak dlouhé prsty.. To snad zná někoho přímo z Litvy, ne..?[/quote]


Very Happy Very Happy Very Happy Jako nedivila bych se. A ono už není moc o čem diskutovat, chtělo by to aby Petra vytáhla nějakou další perlu Very Happy

badaa

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro eternity89 Mon Sep 12, 2016 9:01 pm

Je jasný, že Petra absolutně nezvládá základní pravidla krizové komunikace, tedy nemlžit, nelhat a hlavně nepřestat komunikovat, což se ještě dá pochopit. Ale že se dospělá ženská chová jako malé uražené děcko, kterému přišli na to, že chodí na tajňačku na bonbóny, to už nechápu. Asi teď sedí někde zaprdnutá a fňuká. A co mě štve nejvíc, je to, že jsem ji doteď měla celkem ráda a sem tam jí tam ten pochvalný komentář i foukla... |(
eternity89
eternity89

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Mon Sep 12, 2016 9:01 pm

Z Litvy? Very Happy to jedině že by ho potkala v tom Chorvatsku nebo v Primarku Laughing
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Mon Sep 12, 2016 9:02 pm

Pelra nechť vytáhne další perlu... Musela jsem dávat pozor, abych to nedopletla. Very Happy

A jdou tady i gifový ikonky, můj svět je zase kompletní.
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro tessy999 Mon Sep 12, 2016 9:03 pm

Sakra, mě úplně svrbí ruka, jak bych tu rozdávala parády a nemůžu Very Happy Chjo Very Happy
tessy999
tessy999

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Ogdubar Mon Sep 12, 2016 9:04 pm

Ha Very Happy uz sem tady zas Very Happy
Ogdubar
Ogdubar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Mon Sep 12, 2016 9:05 pm

Jojo ty parády jsou fajn, člověk si tak trochu libuje nad tím, že je pomalu hlasem lidu. Very Happy
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Mon Sep 12, 2016 9:05 pm

@tessy999 jooo ty parády mi tu hrozně chybí...to mě překvapuje že tu nic takového nevedou Very Happy
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro the2ndawesome Mon Sep 12, 2016 9:06 pm

Pukne zlostí, až zjistí, že jsme jinde a NEOHROŽENÉ Very Happy
the2ndawesome
the2ndawesome

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro lirka Mon Sep 12, 2016 9:07 pm

Kdy se vůbec začíná řešit Blogerka roku? Very Happy Na to jsem fakt zvědavá Very Happy

lirka

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Eva.K Mon Sep 12, 2016 9:08 pm

Ahoj holky, já byla od první diskuze na Vinted taky jen tichá sledovatelka...
Měla jsem Petru dost ráda, byla první blogerka, kterou jsem objevila. Začala se ale hezky vybarvovat a po tom, co se stalo včera a dnes už jsem se opravdu - pardon - nasrala. Zrušila jsem jí všude odběr a doufám, že tohle všechno jen tak nevyšumí! Zatím mě ty ostatní "kauzičky" nechávaly celkem v klidu, i když jsem ve většině souhlasila s vámi, stejně jsem její videa ráda sledovala, protože co si budeme povídat, v tom, co dělá, je opravdu dobrá.
Taky mě neskutečně vytočilo chování adminů na Vinted, mazání, atd... Tady se mi to teda moc nelíbí, ale snad si zvyknu Very Happy A párády chybí! Sad
Eva.K
Eva.K

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro likerainbow Mon Sep 12, 2016 9:09 pm

Takže čauky dámy, přidávám se k vám. Doufám, že se tady zabydlíme a uděláme si to hezký, i bez parády! bounce
likerainbow
likerainbow

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Mon Sep 12, 2016 9:10 pm

Eva.K napsal:Ahoj holky, já byla od první diskuze na Vinted taky jen tichá sledovatelka...
Měla jsem Petru dost ráda, byla první blogerka, kterou jsem objevila. Začala se ale hezky vybarvovat a po tom, co se stalo včera a dnes už jsem se opravdu - pardon - nasrala. Zrušila jsem jí všude odběr a doufám, že tohle všechno jen tak nevyšumí! Zatím mě ty ostatní "kauzičky" nechávaly celkem v klidu, i když jsem ve většině souhlasila s vámi, stejně jsem její videa ráda sledovala, protože co si budeme povídat, v tom, co dělá, je opravdu dobrá.
Taky mě neskutečně vytočilo chování adminů na Vinted, mazání, atd... Tady se mi to teda moc nelíbí, ale snad si zvyknu Very Happy A párády chybí! Sad

Jo, já jsem ještě furt sledovala blogerku a drogerku, i když Petru nemám ráda už dlouho, tak je fajn taková rekapitulace zajímavých věcí v drogerce.. Ale po tomhle už ji fakt ani tím jedním blbým zhlídnutím podporovat nebudu..
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Mon Sep 12, 2016 9:11 pm

Přesně tak, ženy, zabydlíme. Pevně v to doufám, koukám (teď už) ke konkurenci a tam se taky nic moc neděje, Oslala se tam tradičně zase s někým hádá a nudná Lucka z ACOS je tradině nudná.
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro the2ndawesome Mon Sep 12, 2016 9:12 pm

Bylo by celkem vtipné, kdyby se i ony přesunuly sem a začly pindat
the2ndawesome
the2ndawesome

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro the2ndawesome Mon Sep 12, 2016 9:13 pm

Holky, kdo to měl ten printscreen, kolik Petře ubylo followerů, nebo jinak, kde se to dá vidět?
the2ndawesome
the2ndawesome

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro irinn Mon Sep 12, 2016 9:14 pm

No jo, ale co kdyby to neunesly, votočhadrová policie s prezidiem v Jindřichově Hradci u toaletního stolku tady nepomůže. Very Happy
irinn
irinn

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Eva.K Mon Sep 12, 2016 9:18 pm

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem si asi před rokem nakoupila plno jejích štětců, minulý týden v Rossmannu tu sadu na oči a teď bych jí je všechny nejradši omlátila o hlavu Very Happy Budu si muset rychle koupit Zoevu, jinak se každý ráno u líčení budu vztekat Very Happy Nee, to už jen tak přeháním


Naposledy upravil Eva.K dne Tue Sep 13, 2016 9:42 am, celkově upraveno 1 krát
Eva.K
Eva.K

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 2 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru