Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Fri Sep 16, 2016 3:43 pm

žouželka napsal:
Princezna napsal:Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 2z84tmr

Co na to říkáte? Question lol!

Já měla Kate docela ráda, ale přijde mi, že chce nabrat co nejvíc followers...

A psát někomu, že má mentální anorexii? To je fakt přes čáru. Napsala by někomu ,,Ty máš rakovinu"?

já teda jsem z tohoto byla taky překvapená, Katka se taky začíná vybarvovat. Ale dle času kdy jí to psala nevím, nebyla třeba opilá? ale souhlasím, že je to přes čáru no... a zas na druhou stranu, vytahovat nějaký zprávy z messengeru, achjo, kde to jsme fakt
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Fri Sep 16, 2016 3:59 pm

wendynka napsal:
žouželka napsal:
Princezna napsal:

Co na to říkáte? Question lol!

Já měla Kate docela ráda, ale přijde mi, že chce nabrat co nejvíc followers...

A psát někomu, že má mentální anorexii? To je fakt přes čáru. Napsala by někomu ,,Ty máš rakovinu"?

já teda jsem z tohoto byla taky překvapená, Katka se taky začíná vybarvovat. Ale dle času kdy jí to psala nevím, nebyla třeba opilá? ale souhlasím, že je to přes čáru no... a zas na druhou stranu, vytahovat nějaký zprávy z messengeru, achjo, kde to jsme fakt

Kde jsme? Přece v blogerkově, kde růžoví jednorožci zvrací duhu,  kde jinde...
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Sat Sep 17, 2016 8:13 pm

Až budu mít čas, tak hodím na hlavní stranu článeček o PLH kauze, ať to je pěkně vidět na začátku Very Happy

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Sat Sep 17, 2016 8:22 pm

Koukala jsem že na fb je zmínka o tom youtuberskym časopise , kde se Carrie svěřuje jak jí šikanovali protože jezdila do školy drahým autem. Proč mě to sakra nepřekvapuje, obzvlášť jestli svoje lepší postavení dávala najevo stejně jako to má ve zvyku teď Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro xxellxx Sat Sep 17, 2016 11:02 pm

no tak jsem si to tu založila taky ale nevím moc se mi tahle diskuze nelíbí Very Happy furt jsem spis pro ten votoč a hlavně PLH už mám dost, 100% tomu nechci zatím věřit doufám že bude mit jeste nejaké vyjádření kde teda popře všechny dukazy Very Happy

xxellxx

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Sun Sep 18, 2016 1:42 am

No popírat je může stokrát, ale myslím že jsou všem jasný Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wilcox Sun Sep 18, 2016 9:13 am

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 14390855_1733709433558805_1600380092067657765_n
co rikate na novou Any?) podle me ji to slusi, ale i jeji predesly uces se mi moc libil
wilcox
wilcox

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

http://instagram.com/luc.wlcx

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Sun Sep 18, 2016 11:29 am

Mě se nelíbí konec toho účesu. Chápu že je to účel, ale připadá mi to prostě nedodělaný, nezarovnaný Very Happy ale jako celek jí to moc sluší
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Bari13 Tue Sep 20, 2016 7:21 pm

Zdravím, celkem toto chování Petry mě hodně překvapilo. Byla pro mě jedna z nejlepších youtuberek, kvůli tomu, že její tutoriály mě opravdu bavily a díky ní jsem poznala i hodně značek a i líčení, které jsem doposud dělala špatně. Na tuto diskuzi jsem narazila dnes, díky videu od Liliany Voss.. Poté jsem si četla diskuzi na vinted.. i screeny.. Chování od Petry mi příjde opravdu teenagerské.. Toto by nenapadlo snad ani toho teenagera.. Nevím co si myslela, ale vždy takové věci výjdou na povrch.. Celkem mě mrzí její chování, protože toto jsem opravdu nečekala.. Very Happy Jinak mimochodem jsem také zvědavá jakou to bude mít dohru, protože jak se dívám tak celý yt jde někam.. Jak fotky Týnuš, Carrie a další youtubeři..
Bari13
Bari13

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 09. 16
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kubispa2 Thu Sep 22, 2016 1:45 pm

https://www.youtube.com/watch?v=32-WWEPOXOI

Konečně jsme se dočkali vyjádření

kubispa2

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Thu Sep 22, 2016 1:57 pm

A nenamalovaná je v tom videu aby víc podtrhla že je chudinka? Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kubispa2 Thu Sep 22, 2016 2:13 pm

Mimochodem, moc dobrý obchodní tah - končím i se štětci, tak si je honem kupte, ať to stihnete! Very Happy

kubispa2

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Thu Sep 22, 2016 2:28 pm

Mě teda celkem rozesmálo jak říkala že se snažili na ty stránky nebo na koho tlačit aby ty kecy ze svýho blogu bloger smazal a ON TO NESMAZAL!!!!! na vinted to bylo jednodušší co Péťo?
ale upřímně s tím černým blogerem jí to částečně i věřím von byl divnej celou dobu, opravdu se zaměřoval hlavně na PLH a o ostatních blogerkách psal jen aby zakryl ten svůj účel dle mě
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro kikma93 Thu Sep 22, 2016 7:20 pm

Pozooor, podle blesku prý Pelra končí...

kikma93

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Thu Sep 22, 2016 8:24 pm

wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Fri Sep 23, 2016 1:00 pm

holkyyy prosímvás ,ůžete mi říct čím můj komentíř porušuje pravidla fora? já teda nevím ale nic na tom špatnýho není, jinak forum se zas promazává Sad jsem znechucena

Ahoj,
již dříve jsme tě upozorňovali na porušování pravidel fóra. První upozornění však nevedlo k nápravě a proto tě znovu musíme odkázat na naše pravidla: https://www.vinted.cz/forum/pravidla-fora/4-pravidla-fora a požádat tě o jejich dodržování. Zároveň také odstraňujeme tvůj příspěvek "loooooooooooooooooool ta perla je fakt zralá na lexaurin", který jsi umístila ve fóru: "Která blogerka vás štve a proč? 5".
Musíme tě také informovat, že při dalším přestupku proti našim pravidlům, bude tvůj přístup do fóra na nějakou dobu blokován. Při dalším porušení pak zablokujeme i tvůj účet na Vinted.
Zdraví
tvoje parta Vinted
P.S.: Pro více informací mrkni zde: https://www.vinted.cz/help/23
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Fri Sep 23, 2016 1:11 pm

jinak já už to vše screenuju radši sem, než maja dostane přes prsty a zase se to smaže

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 2rzdshe
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 28lcacz
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro mackapacka Sat Sep 24, 2016 7:07 am

Holky, včera se nějaká slečna na vinted zmínila, že Petra přispívala do jakýsi diskuze tak před deseti lety s nějakými peprnostmi Smile No, já se na noční nudila, tak jsem to projela gůglem a docela jsem hleděla.
Al jelikož tu nejsem 7 dní, nemůžu postovat linky. Což jsem nevěděla, tak jestli na to má někdo žaludek, pročítat Nohairovic sexuální praktiky, nechť mě kontaktuje, pokusím se poslat odkaz nějak soukromě. Twisted Evil
mackapacka
mackapacka

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Ogdubar Sun Sep 25, 2016 11:26 am

@mackapacka asi budu za uchyla Very Happy ale prosim o zaslani Very Happy
Ogdubar
Ogdubar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro angie_sugar Mon Sep 26, 2016 1:18 am

ČB, Chroust a Petra TEORIE

Já mám svoji teorii, tou je, že Pelra čekuje tuhle diskuzi nejméně půl roku. Chroust udělal tu botu, že si tu založila profil manipeni, kde ryla do blogerek, včetně Pelry. Když manipeni udělala tu blbost s honem na čarodejnici (tedy na mě) a admini ji blokli jako duplictiní účet chrousta, tak celou situaci samozřejmě postřehla i Pelrička. Pelru otravuje ČB a ona se nemá čeho chytnout, policie jí moc nepomůže, protože i kdyby zjistila totožnost anonyma, nebo ČB, tak jí to stejně nesmí prozradit. Petra nic tedy nemá, ale má info o tom, že jedna blogerka je bloklá tady na vv, není nic jednoduššího, než to celé na Chrousta navléci, najde si šikovného ajťáka (nebo admina z vv), který jí případné věci upraví a celou kauzu zveřejní v největší blogerské drbárně v ČR.
A to perfektní načasování, když se nominuje na blogerku roku a shodou okolností chvíli po Petřině průseru.
Já nevěřím tomu, že někdo z adminů na vinted, není spolčenej s Petrou, zmizela tisícovka příspěvků a admini doteď tvrdí, že o ničem neví? Vždyť i zmizely všechny Petřiny komenty z účtu Michala2828, a od kdy může blokovanej účet něco mazat?

Spousta věcí mi na celé kauze barevného bloggera vs. ČB nesedí
Co je divné?
* ČB = Chroust, ale styl psaní, vyjadřování, stylistika, projev, to není jedna a tatáž osoba
* pokud by Chroust opravdu měl v rodině někoho s počítačovou firmou, nebo firmou na net opravdu by se nechal nachytat na stejné IP u obou účtů, v tomto případě ze 3 účtů? Snad by věděl, jak se to dá obejít.
*Kdo je barevný blogger a není to jen někdo nastrčený Petrou? To že kauzu našel v Blesku a chtěl nám všem ji osvětlit a vinted nezná? KECY! Ten dotyčný je očividně ajťák, docela možné, že ajťák z vinted. Protože pořád nám vv ajťáci svorně tvrdí, že tu tisícovku příspěvků nesmazali oni. Když to nesmazali oni, TAK KDO?
*Pokud opravdu admini z vv o mazání komentů nic neví (což není reálné), je tu možnost, že někdo (od Petry) se tehdy hacknul na vv a ty příspěvky smazal, v obou případech, o tom admini MUSÍ VĚDĚT!  Tady ovšem mlčí, protože by to byl průser, vzhledem k tomu, že jsou na vv citlivé údaje.
angie_sugar
angie_sugar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro dearfoxie Mon Sep 26, 2016 11:40 pm

Viděly jste nový video Kate Wednesday, jak dělá unboxing na tu napodobeninu pandory.?Very Happy "Nevěděla jsem jestli spolupráci přijmu, nemám ráda napodobeniny a fejky", ta holka fakt neví. Very Happy
dearfoxie
dearfoxie

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 27, 2016 4:49 pm

hážu sem odkazy na to forum, než nám diskuzi na vinted zase smažou
http://www.omlazeni.cz/anorgasmie-56-5394-0.html
http://www.omlazeni.cz/svatebni-%C5%A1aty-76-3920-1.html
Prla je uživatelka ARTEP
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ritterca Tue Sep 27, 2016 5:05 pm

To to fórum opět mažou, kvůli tomu, že někdo přišel na další nick PLH? Nebo proč? Četla jsem naposledy asi ve dvě nebo ve tři odpoledne a 150 stránek, přijdu teď a čistka Very Happy
ritterca
ritterca

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro tessy999 Tue Sep 27, 2016 5:06 pm

ritterca napsal:To to fórum opět mažou, kvůli tomu, že někdo přišel na další nick PLH? Nebo proč? Četla jsem naposledy asi ve dvě nebo ve tři odpoledne a 150 stránek, přijdu teď a čistka Very Happy

Ne, jen se tam podrobně rozebíraly Petřiny sexuální preference Very Happy
tessy999
tessy999

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 27, 2016 5:08 pm

ritterca napsal:To to fórum opět mažou, kvůli tomu, že někdo přišel na další nick PLH? Nebo proč? Četla jsem naposledy asi ve dvě nebo ve tři odpoledne a 150 stránek, přijdu teď a čistka Very Happy

niki přišlo od adminů tohle:
"Vzhledem k tomu, že nám ohledně této diskuze neustále chodí velké množství nahlášení a tato nahlášení jsou z velké části oprávněná, rozhodli jsme se diskuzi definitivně smazat.
Diskuze již nefunguje v rámci komentování projektů jednotlivých blogerů, ale je zaměřena převážně na probírání soukromí jedné konkrétní blogerky. Momentálně už není v našich silách celou diskuzi moderovat, protože téměř každý druhý příspěvek je v rozporu s našimi pravidly."
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 11 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru