Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 13 z 18 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Bluma666 Tue Sep 27, 2016 5:43 pm

Petro shor v pekle!!!
Ted jsem se nasrala!!! Doposud jsem tuto kazu sledovala a nikdy neprispivala jak tady ani na vinted ci kdekoliv jinde!!! Petra je po tomhle vsem strasne slizkej clovek a hnusi se mi!!! Je to posahanej clovek nejvyssiho kalibru!!! A ted me omluvte damy, pekne jsem se nasrala!!!

Bluma666

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro lirka Tue Sep 27, 2016 5:44 pm

Po půl roce, 5 tématech jim to začne hrozně vadit. Tvl.

lirka

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Siffi Tue Sep 27, 2016 5:44 pm

A jinak... vam prislo moc legracni tema Petra vs Omlazeni. Pokud si ale dohledate oblibenou blogerku Elizabeth, dozvite se vetsi libustky :-*

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 27, 2016 5:45 pm

Siffi napsal:A jinak... vam prislo moc legracni tema Petra vs Omlazeni. Pokud si ale dohledate oblibenou blogerku Elizabeth, dozvite se vetsi libustky :-*

šak nás nešetřii, šup sem s tím Very Happy
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro hehelo Tue Sep 27, 2016 5:47 pm

.


Naposledy upravil malaamy dne Tue Feb 27, 2024 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát

hehelo

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Tue Sep 27, 2016 5:49 pm

janie18 napsal:Mně přišlo potom tohle:D
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Woi0k


To jsou debilové fakt Very Happy pardon, ale jo. Pět diskuzí, které měly tisíce příspěvků a řešily se tam různé šílenosti, tak nic a najednou je to problém. Vůbec bych se nedivila, kdyby smazali i ty předchozí.

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Bluma666 Tue Sep 27, 2016 5:50 pm

Co psala za pikantnosti Elizabetch???? Delejte mrskejte to sem!!!! Nas nikdo nezastavi tady uz ,!!!!!

Bluma666

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro elllla Tue Sep 27, 2016 5:54 pm

Elore má/měla na omlazení několik profilů, jeden z nich je Chocolattecoffee
elllla
elllla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 27, 2016 5:56 pm

Nikki prosím uděláš new toppic o odhalení (čb bloggera) růžovýho chrousta, mám uloženou tu diskuzi od barevnýho bloggera


Naposledy upravil wendynka dne Tue Sep 27, 2016 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro elllla Tue Sep 27, 2016 5:56 pm

No, hodila bych link, ale nejde mi to, jsem tu nově, najdete to na google když zadáte Chocolattecoffee omlazení tak vyjedou její příspěvky Smile
elllla
elllla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro ncchristy Tue Sep 27, 2016 5:58 pm

Tak damy, pro ty kterym to uslo a treba by je to zajimalo.
V podstate se probiralo to, ze drive mela Petra blog. Respektive dva blogy. Byly zamerene proti anorexii a z kontextu vyplynulo, ze Peta sama anorexii prosla. Dnes jsou blogy jiz oba smazane, ale nasly jsme jejich archivni verze. Protoze je to ale archiv, nejsou tam fotky a cele je to ponekud neprehledne.

Prvni Petrin blog byl tento:

https://web.archive.org/web/20080204092247/http://stop-anorexii.blog.cz/

Po case ho Petra smazala a zalozila si blog novy a to tento:

https://web.archive.org/web/20090224041050/http://jedna-pani-povidala.blog.cz/

Na tech webech Peta vystupuje jako strasne moc fajn zenska, skoda ze ji to bohuzel nezustalo.
No a pak se vyklubala jeste jedna vec a to jeji drivejsi prispevky na forech omlazeni.cz
Nechce se mi tu s tim uplne hledat, kdo bude chtit dohleda si to sam, ale jen tak strucne...
Na omlazeni Peta vystupovala pod prezdivkou ARTEP
Ze jde urcite o Petu muzete najit tady: http://www.omlazeni.cz/svatebni-%C5%A1aty-76-3920-1.html , vklada tam prave i sve fotky ze svatby.

Pozdvizeni (a podle me i duvod proc byla diskuze smazana) vyvolalo forum http://www.omlazeni.cz/anorgasmie-56-5394-0.html kde se Peta prave pod prezdivkou Artep sveruje s dost choulostivymi tematy (sexualni zivot apod.)

To je tedy jen takove shrnuti toho, co se na vinted delo...
Sice trochu nechapu, ze nekdo pise na web o svem sexualnim zivote a pak do vedlejsiho fora prida fotky sveho obliceje, ale to je jeji vec.
Naopak za to, ze mela blogy proti anorexii ji obdivuju a prijde mi skoda, ze tuhle svoji zkusenost nezuzitkovala k tomu aby pomohla napriklad svym mladsim fanynkam, ktere by timto problemem mohly trpet.. Je docela zajimave videt, jak se zmenila za tu dobu kdy mela tyto dva blogy.. Protoze mi prisla jako fakt skvela zenska, ktera to ma v hlave v poradku.

ncchristy

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro elllla Tue Sep 27, 2016 6:03 pm

Jinak Olala bývala taky hodně dlouho na omlazení, psala tam různě o operacích apod, ale to se už asi taky někde řešilo..
elllla
elllla

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro elyanatychenko Tue Sep 27, 2016 6:04 pm

Já už na ten vinted seru, jsem tam stejně chodila jen kvůli blogerce, dost mi to tam připomíná dobu před pár desítkami let, samá cenzura a jakmile člověk řekne pravdu nebo něco, co se nelíbí někomu, kdo si myslí, že je společnosti nadřazený, zmizíSmile))))))
Tak snad si na to tady zvyknu Very Happy Aspoň nebudou "záhadně" mazat příspěvky a žádná napipinkovaná blogerka tu nemá moc ha ha ha ha ha ha
elyanatychenko
elyanatychenko

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Dohledam :)

Příspěvek pro Siffi Tue Sep 27, 2016 6:06 pm

Dohledam Smile
wendynka napsal:
Siffi napsal:A jinak... vam prislo moc legracni tema Petra vs Omlazeni. Pokud si ale dohledate oblibenou blogerku Elizabeth, dozvite se vetsi libustky :-*

šak nás nešetřii, šup sem s tím Very Happy
Smile

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Siffi Tue Sep 27, 2016 6:09 pm

Jo jo, tenkrat i nahe plastove ceciny odhalila Crying or Very sad
elllla napsal:Jinak Olala bývala taky hodně dlouho na omlazení, psala tam různě o operacích apod, ale to se už asi taky někde řešilo..

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Tue Sep 27, 2016 6:11 pm

ncchristy napsal:Tak damy, pro ty kterym to uslo a treba by je to zajimalo.
V podstate se probiralo to, ze drive mela Petra blog. Respektive dva blogy. Byly zamerene proti anorexii a z kontextu vyplynulo, ze Peta sama anorexii prosla. Dnes jsou blogy jiz oba smazane, ale nasly jsme jejich archivni verze. Protoze je to ale archiv, nejsou tam fotky a cele je to ponekud neprehledne.....

Díky za shrnutí, poprvé jsem něco prošvihla Very Happy Zatracená přednáška ve škole! Very Happy
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 27, 2016 6:16 pm

holky jsem slepá anebo u Lou je to smazaný??
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Tue Sep 27, 2016 6:19 pm

Lidi... já teď měla rozepsanou kauzu PLH asi na x stran a omylem jsem si to okno zavřela??? Ty vole já umřu... Shocked

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro dearfoxie Tue Sep 27, 2016 6:20 pm

jsem pročítala fantomase a když jsem se byla navečeřet, tak ho smazali Very Happy tak jsem chtěla napsat do druhýho tenhle smutný příběh a už bylo smazáno Very Happy to jsou fakt komunisti
dearfoxie
dearfoxie

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro lirka Tue Sep 27, 2016 6:21 pm

Chudáci zaměstnanci Vintedu, dnes se vážně nenudíí! Very Happy

lirka

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro rezeta Tue Sep 27, 2016 6:28 pm

lirka napsal:Chudáci zaměstnanci Vintedu, dnes se vážně nenudíí! Very Happy

Jak chudáci? Mažou pravdu. Very Happy
rezeta
rezeta

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 27. 09. 16
Location : CZ

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro mackapacka Tue Sep 27, 2016 6:29 pm

Beztak už Petra slídí na Omlázku a hledá způsob, jak to všechno smazat. Je to ostuda, co provádí. Vždyť na plno známých lidí se provalili mnohem horší kauzy a uměli to ustát s grácií, neřešit to, protože chybovat je lidské, ale co ona předvádí za hysterii, to už je trapasárna. Holt má asi dost nízké sebevědomí, když si nestojí za tím, co dělá.
mackapacka
mackapacka

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Siffi Tue Sep 27, 2016 6:30 pm

Vibrator v tehotenstvi - tema na Omla. Sex na konicka a Eliska. Zbytek lze dohledat snadno dle nicku. Pamatuji jak El rozebirala cely prubeh styku Sad. Zrovna nemam zaludek cist o tom, ze se do ni pritel udelal a ona s tim spala az do rana, nacez se divila ze to pak hrozne smrdi. Nepamatujete to tema nekdo :-D?

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Siffi Tue Sep 27, 2016 6:34 pm

Taky mela neco Corleone. H No
elllla napsal:Elore má/měla na omlazení několik profilů, jeden z nich je Chocolattecoffee

Siffi

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro janie18 Tue Sep 27, 2016 6:38 pm

Siffi napsal:Vibrator v tehotenstvi - tema na Omla. Sex na konicka a Eliska. Zbytek lze dohledat snadno dle nicku. Pamatuji jak El rozebirala cely prubeh styku Sad. Zrovna nemam zaludek cist o tom, ze se do ni pritel udelal a ona s tim spala az do rana, nacez se divila ze to pak hrozne smrdi. Nepamatujete to tema nekdo :-D?
Cože?!:DDDDDD Jestli máte někdo odkaz, tak mi ho hned pošlete prosím:D
janie18
janie18

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 13 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 18 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru