Která blogerka váš štve a proč?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Která blogerka vás štve a proč?

+85
janilla
veve
efko89
michaelafojtikova
teryfox
Siffi
nikky.nikky
Mrs_LuCy
radkasalkova44
Oukeydokey
jiperf
zabkahk
dar
Petra:-)
zbori
barruskaa
amberline
elyanatychenko
hehelo
Bluma666
caauahoj
paja.paja
elllla
janie18
Stepankah
rezeta
dearfoxie
mackapacka
kikma93
Bari13
xxellxx
Terezka
venduschka
kubispa2
Perrine
zaniaem
žouželka
Princezna
rachelbytheway
ncchristy
belledejour
terypet
WunderbarKris
wilcox
negelka
Reggie_pug
Lula89
Evikju
Many,many
Cullka
ritterca
Nataliew
cibetka (Veronika K)
violetvenna
terezkasatr
shexlulu
Mersmerize
iwankascz
lucie94
QueenxBee
nikyna
Larinka
KikinkaCoco
jananajcova
Dessideria
likerainbow
Eva.K
the2ndawesome
Ogdubar
eternity89
badaa
myczi
carollin
crolls
katerinas
EmilyFitch
irinn
gerr
wendynka
kaci.re
lirka
Domecek
bilakocka
suleinika
tessy999
89 posters

Strana 5 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Nataliew Tue Sep 13, 2016 12:38 am

Asi se jí nelíbil můj komentář. Fake se tuhle sezopnu už nenosí. Smůla Very Happy
Jsem fakt zvědavá, jak tenhle průšvih zažehlí.

Nataliew

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 6:20 am

Ještě jsem nepřišla na to, jak se na mobilu odpovídá na příspěvky, tak to hodím do éteru. Ráno jsem vstala v 6:15 a málem jsem se počůrala smíchy z "půvabnochlupu" Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 7:26 am

Petra šla asi spinkat a nestíhá mazat Very Happy
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 2rm2j9v
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 8:10 am

Ona je fakt neskutečná Sad
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Vicvgo
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro crolls Tue Sep 13, 2016 8:32 am

wendynka napsal:Ona je fakt neskutečná Sad
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Vicvgo

Že ji to zatloukání ještě baví.. I když tohle mi přijde jako poloviční přiznání Very Happy Ve stylu "I kdybych to udělala, tak co, vy mi píšete horší věci" Very Happy
crolls
crolls

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 8:36 am

crolls napsal:
wendynka napsal:Ona je fakt neskutečná Sad
Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Vicvgo

Že ji to zatloukání ještě baví.. I když tohle mi přijde jako poloviční přiznání Very Happy Ve stylu "I kdybych to udělala, tak co, vy mi píšete horší věci" Very Happy

připravuje si prostředí pro všechny případy - těm co tomu věří bude říkat tohle a těm co ne, ti sou blbý a budou jí věřit cokoliv jocolor jocolor jocolor
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 8:50 am

To už je fakt směšný Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro KikinkaCoco Tue Sep 13, 2016 8:55 am

Holky, které můžete, případně screenujte kdyby se něco zajímavého událo Very Happy Pro ty, které tu teď nebudou Smile

KikinkaCoco

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 9:13 am

já jsem v práci v pohotovosti bounce bounce bounce bounce
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 9:14 am

Já taky Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Larinka Tue Sep 13, 2016 9:16 am

jj, taky můžu Very Happy:D:D
bože holky, my jsme armáda Very Happy
Larinka
Larinka

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 09. 16

http://www.czechiatip.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro nikky.nikky Tue Sep 13, 2016 9:17 am

Vim, ze to tu neni uplne libive a idealni, ale tady nam nikdo nic mazat nebude Smile myslim, ze na jinych serverech typu Lide apod. by to ve finale bylo stejne jako na Vinted.
Ale je zvlastni, jak prvni tema tak tohle posledni se vymazalo a zablokovalo prave kvuli PLH! Ta asi chrape s nejakym adminem nebo nevim, ze ji takhle lezou do zadku Very Happy
Ale uz se pracuje na clanku, ktery dam jak sem, tak hodim odkaz na Vinted, tak na skupinu na FB a poslu ho i par reakcnim youtuberum, protoze nam vse smazali jen kvuli tomu, ze jsme zjistili pravdu! A to se mi nelibi, nikdo nebyl sprosty ani hnusny, spis se vsichni divili a smali Very Happy
Urcite taky udelam nejaky kratky navod jak se tu orientovat, jak zmenit ikonku apod. - bude to na hlavni strane Smile

nikky.nikky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 09. 16

https://blogerky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 9:19 am

nikky.nikky napsal:Vim, ze to tu neni uplne libive a idealni, ale tady nam nikdo nic mazat nebude Smile myslim, ze na jinych serverech typu Lide apod. by to ve finale bylo stejne jako na Vinted.
Ale je zvlastni, jak prvni tema tak tohle posledni se vymazalo a zablokovalo prave kvuli PLH! Ta asi chrape s nejakym adminem nebo nevim, ze ji takhle lezou do zadku Very Happy
Ale uz se pracuje na clanku, ktery dam jak sem, tak hodim odkaz na Vinted, tak na skupinu na FB a poslu ho i par reakcnim youtuberum, protoze nam vse smazali jen kvuli tomu, ze jsme zjistili pravdu! A to se mi nelibi, nikdo nebyl sprosty ani hnusny, spis se vsichni divili a smali Very Happy
Urcite taky udelam nejaky kratky navod jak se tu orientovat, jak zmenit ikonku apod. - bude to na hlavni strane Smile

seš skvělá flower king sunny
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 9:23 am

Taky jsem si pohrávala s myšlenkou, že Petra spí s někým z Vinted Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro iwankascz Tue Sep 13, 2016 9:26 am

Kdyby měla PLH čisté svědomí, tak se určitě tak neodmlčí.

iwankascz

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Tue Sep 13, 2016 9:53 am

iwankascz napsal:Kdyby měla PLH čisté svědomí, tak se určitě tak neodmlčí.

Však teď musí vymyslet nějakou fikanou a neprůstřelnou výmluvu, aby se obhájila Laughing to sem zvědavá co to bude za perla Twisted Evil reakční video pořád žádné? Smile
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 9:58 am

carollin napsal:
iwankascz napsal:Kdyby měla PLH čisté svědomí, tak se určitě tak neodmlčí.

Však teď musí vymyslet nějakou fikanou a neprůstřelnou výmluvu, aby se obhájila Laughing to sem zvědavá co to bude za perla Twisted Evil reakční video pořád žádné? Smile

už ho vymýšlí teda pekelně dlouho Very Happy taky jsem zvědavá s čím doleze, myslím že ani svejm fans nezacpe pusu tím sdělením co jsem sem dávala před chvílí
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro bilakocka Tue Sep 13, 2016 10:01 am

Holky ale co když to GTL pod tlakem smaže z FB?

bilakocka

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 10:09 am

pokud to GTL smaže (o čemž pochybuju když to tam visí od včera nechá jí to pěkně vyžrat) tak to rozhodně nesmaže lilian
hej napadlo mě, Pelra pořád kope kolem sebe a ty její vyjádření jsou zcestný, chtělo by to normálně sepsat body s otázkama jako:
1. jak vysvětlíš screen z tvého FB? a k tomu dát ty screeny z té diskuze
....
je tu někdo kdo by na to měl čas, prostě pořádně to popořadě sepsat všechny ty důkazy a k nim i její vyjádření který dala ofiko a který nedávají vůbec smysl?
třeba to, jak napsala že má jen jeden ověřený účet na vinted a hle vinted přímo k tomu fake účtu napsalo že je duplicitní s jejím? Já na to bohužel v práci nemám prostor Sad
a apk ji to hodit at se k tomu vyjádří
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro carollin Tue Sep 13, 2016 10:12 am

Jo chtělo by to sepsat, ale taky teď nemůžu Sad už tím čtením tady a na vinted sem zabila maximum času co šlo, ale povinnosti volají stále naléhavěji, večer až se vrátím domů zkusím ve chvilce relaxu popřemýšlet Very Happy
carollin
carollin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Princezna Tue Sep 13, 2016 10:19 am

Už vidím jak odpovídá "já vážně netuším, tady v ČR je prostě možný všechno, na člověka to ušijou, ani neví jak..."  Very Happy Very Happy Cool
Princezna
Princezna

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro tessy999 Tue Sep 13, 2016 10:20 am

wendynka napsal:pokud to GTL smaže (o čemž pochybuju když to tam visí od včera nechá jí to pěkně vyžrat) tak to rozhodně nesmaže lilian
hej napadlo mě, Pelra pořád kope kolem sebe a ty její vyjádření jsou zcestný, chtělo by to normálně sepsat body s otázkama jako:
1. jak vysvětlíš screen z tvého FB? a k tomu dát ty screeny z té diskuze
....
je tu někdo kdo by na to měl čas, prostě pořádně to popořadě sepsat všechny ty důkazy a k nim i její vyjádření který dala ofiko a který nedávají vůbec smysl?
třeba to, jak napsala že má jen jeden ověřený účet na vinted a hle vinted přímo k tomu fake účtu napsalo že je duplicitní s jejím? Já na to bohužel v práci nemám prostor Sad
a apk ji to hodit at se k tomu vyjádří

Hlavně by to chtělo se jí zeptat, jak vysvětlí to, že je prokázáno, že ten duplicitní účet psal příspěvky ze stejného zařízení. Pokud tedy mají holky pravdu v tom, že se admini neřídí jen IP adresou, ale hlavně MAC adresou. Z toho se prostě nevykecá, ani kdyby se rozkrájela. Kdybych měla FB/Insta/cokoli tak se jí zeptám, ale bohužel jsem sociálními sítěmi nepolíbená Smile
tessy999
tessy999

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Perrine Tue Sep 13, 2016 10:24 am

Na Instagramu se jí asi jen tak někdo nezeptá, má ho soukromej. Tak snad na FB, jsem zvědavá na vyjádření Very Happy
Perrine
Perrine

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro wendynka Tue Sep 13, 2016 10:31 am

Perrine napsal:Na Instagramu se jí asi jen tak někdo nezeptá, má ho soukromej. Tak snad na FB, jsem zvědavá na vyjádření Very Happy

na instagram ani na jakoukoliv její platformu to nemá cenu dávat to smaže, to chce prostě někam umístit odkud to nemůže smazat a jen spamovat se žádostí o vyjádření
wendynka
wendynka

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Many,many Tue Sep 13, 2016 10:33 am

Já bych na to asi čas měla,ale PLH vůbec nesleduju vím jen že jde o to že měla falešný učty a tvrdila že ty rtěnky jsou pravý,ale jinak jsem to víc nesledovala.Ale pokud mi to někdo všechno vysvětlí a pošle všechny dukazy tak to mužu zkusit Smile
A jak někdo říkal poslat to na Extra nebo tak to si myslím že není vubec špatný nápad Smile

Many,many

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Která blogerka vás štve a proč? - Stránka 5 Empty Re: Která blogerka vás štve a proč?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru